برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شواین اشتایگر: حضور در سایر لیگ‌ها اروپایی هیجان انگیز است

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۰ — گل

باستین شواین اشتایگر هافبک طراح بایرن مونیخ در سال های اخیر به عنوان یکی از ارکان هدایت بازیکنان در زمین مطرح بوده است او در بایرن به بلوغ رسید و با این باشگاه تا سال ۲۰۱۶ قرارداد دارد اما هرگز جذابیت حضور در سایر لیگ‌ها را کتمان نمی کند.

باستین  شواین اشتایگر

باستین شواین اشتایگر کار خود را از نوجوانان بایرن آغاز کرد و اکنون به یک بازیکن بین المللی تبدیل شده او همواره برای بازیکنان و مربیان بایرن یک بازیکن قابل احترام بوده است.

باستین شواین اشتایگر در مورد شرایط فیزیکی خود می گوید:" پیشتر زمانی که از تمرین باز می گشتم بلافاصله برای مدت زمان زیادی به استخر می رفتم اما اکنون تلاش می کنم این زمان بیشتر از یک ساعت نشود زیرا می دانم که باید بیشتر مراقب شرایط جسمانی ام باشم و این همواره توصیه من به بازیکنان جوانتر بوده است."

شواینی ادامه می دهد:" بوندس لیگا در مسیر تبدیل شدن به بهترین لیگ جهان است واگر فیرپلی مالی یوفا به خوبی اجرا شود این روند سرعت بیشتری خواهد گرفت" شواین اشتایگر قرارداد بلند مدتی با بایرن تا سال ۲۰۱۶ دارد اما او در مورد حضور در سایر لیگ های اروپایی می گوید:" تجربه حضور در لیگ های دیگر بسیار هیجان برانگیز است و شما هیچ وقت نمی توانید آینده را پیش بینی کنید."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391