برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا: بایرنی‌ها مطیع باشند تا گواردیولا عصبانی نشود

سه‌شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۰ — فارس

ستاره درخشان خط میانی بارسلونا و تیم ملی اسپانیا گفت: بازیکنان بایرن مطیع دستورات گواردیولا باشند تا او عصبانی نشود.

آندرس  اینیستا

آندرس اینیستا در گفت‌و‌گویی با روزنامه بیلد آلمان اظهار داشت:‌ همکاری با گواردیولا برای بازیکنان دشوار نخواهد شد. او بایرن یعنی تیمی بزرگ را تمرین خواهد داد. تلاش می‌کند خواسته‌اش را ساده و خوب به بازیکن انتقال دهد و احترام طرف مقابل را نیز حفظ کند. شک نکنید که در کارش با بایرن موفق خواهد شد.

آندرس  اینیستا

وی در این مصاحبه به نکاتی در مورد حضور پپ گواردیولا، مربی سابقش که قرار است زمام امور باوارایی‌ها یعنی تیم بایرن را برعهده بگیرد، صحبت کرده که مشروح آن به شرح زیر است:

* وقتی گواردیولا، مربی سابق‌تان در بارسا،‌ مدتی قبل با تیم بایرن مونیخ آلمان قرارداد بست، چه چیز در ذهن‌تان نقش بست؟

از این بابت خیلی خوشحال شدم. برای خودش و همچنین فوتبال مهم است که مربی در حد و اندازه‌های او در تیمی بزرگ مثل بایرن کار کند.

*به او بابت امضا قرارداد با مونیخی‌ها تبریک هم گفتید؟

بله.

*فکر می‌کنید «پپ» از بایرن یک بارسلونا دیگر بسازد؟

پپ کوشش خواهد کرد به شاگردان جدیدش با ارائه فلسفه کاری خود ، اطمینان ببخشد. همچنین آنها را به فوتبالی که مدنظرش است، نزدیک کند. بایرن بازیکنان خیلی خوبی دارد و از سبک بازی خاصی برخوردار است که همه می‌توانند با آن خودشان را وفق دهند.

*دوست ندارید در مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان اروپا با مربی سابق‌تان و بایرن روبه‌رو شوید؟

(می‌خندد). چرا اگر اینگونه شود، عالی خواهد بود. اما چه خوب خواهد اگر این اتفاق در بازی فینال انجام شود.

*فوتبالی که پپ دوست دارد، تحت تاثیر تملک توپ و بازی گروهی است. به نظر شما او خواهد توانست این مدل فوتبال را به بازی بایرن تزریق کند؟

به نظرم او می‌تواند. فلسفه بازی بایرنی‌ها به سبک بازی ما بسیار شبیه و نزدیک است. آنها هم زیاد با توپ کار می‌کنند. کیفیت بازیکنانی هم که در اختیار دارند، بسیار بالا است.

*مایل نیستید به آلمان مهاجرت کرده و پپ را در بایرن همراهی کنید؟

نه. همین جا در بارسا اوضاع و احوالم بسیار خوب است. نیازی به این کار نیست.

*برجسته‌ترین ویژگی پپ از نظر شما چیست؟

او آدمی است که ۱۰۰ درصد خودش را غرق در کاری که انجام می‌دهد، می‌کند. او ایده‌هایش را به تک تک بازیکنان انتقال می‌دهد که فقط باورهای ورزشی نیست. بلکه از نظر شخصیتی هم روی بازیکنانش تاثیر می‌گذارد. واقعا خودش را به بازیکن نزدیک می‌کند که این ویژگی برای بازیکنان بایرن موهبتی بزرگ و زیبا خواهد بود. هواداران نیز از این بابت خرسند خواهند شد که تیم‌شان مربی بزرگی مثل پپ را دارد. با حضور چیزی خارق‌العاده در تیم عرضه خواهد شد.

*تمرین زیر نظر او چگونه است؟

به تک تک حرکات اشراف و توجه دارد. حرف می‌زند، اشتباهات را تصحیح می‌کند و هر نکته را تا جزیی‌ترین بخش، به بازیکن تفهیم می‌کند.

*به این خاطر آیا همکاری با او دشوار نخواهد شد؟

نه، دشوار نخواهد شد. او بایرن یعنی تیمی بزرگ را تمرین خواهد داد. او تلاش می‌کند خواسته‌اش را ساده و خوب به بازیکن انتقال دهد و احترام طرف مقابل را نیز حفظ کند. شک نکنید که در کارش با بایرن موفق خواهد شد.

*بازیکنان هم چطور باید رفتار کنند که او عصبانی نشود؟

این که از مطیع دستوراتش باشند (می‌خندد).

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391