برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه مجید جلالی به امیر قلعه نویی: ما به آنهایی که زیر پرچم آمریکا قسم خوردند هم نمی گوییم اجنبی پرست

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۱۳ — خبرآنلاین

مجید جلالی که برای تحلیل فنی دربی به برنامه ۹۰ رفته بود خیلی آرام طعنه ای تلخ به امیر قلعه نویی زد و از خود و دیگر منتقدان دربی در برابر اتهام اجنبی پرستی دفاع کرد.

مجید جلالی

مجید جلالی کارشناس و مربی سرشناس فوتبال ایران که برای آنالیز دربی به برنامه ۹۰ رفته بود با آنالیز آماری بازی که توسط تیمی کارشناسی انجام شده بود ، نشان داد این بازی از نظر فنی فاصله ای زیاد با استانداردهای روز دنیا دارد. گروه آنالیز جلالی آماری را رو کرد که نشان می داد اگرچه پاس های استقلال در این بازی بیشتر از پرسپولیس بود و جلالی اعتقاد داشت ۱۰۰ ساعت اقلا تفاوت بوده میان تمرینات استقلال و پرسپولیس ولی در نهایت آمار گویای یک حقیقت بود :« فوتبال ما با ۶۰۰ پاس در دربی چیزی حدود ۱۰ سال از فوتبال روز دنیا فاصله دارد.
بعد از این آمار بود که جلالی تاکید کرد ، سطح فنی دربی پایین بوده است. عادل با خنده به او گفت:« آقای جلالی این حرف را که می زنی الان متهم می شوی به اجنبی پرستی.» که جلالی گفت:« بعید می دانم از این حرف‌ها زده شود. ما که کار خاصی نمی کنیم . داریم یک بازی را نقد فنی می کنیم. تازه برای دوستانی که می روند زیر پرچم آمریکا برای گرین کارت ، قسم می خورند هم از این الفاظ به کار نمی بریم.»
عادل بلافاصله گفت:« البته آن یک مسئله شخصی است.» قلعه نویی هم در آخر حرفهایش گفت پیش کشیدن بحث شخصی گرین کارت از سوی جلالی یا خبرنگارانی که روی خط برنامه آمده بودند کار نادرستی بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391