برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کلوزه: تا یک قدمی پیوستن به بارسا پیش رفته بودم؛همسرم لاتزیو و ایتالیا را انتخاب کرد

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۲ — گل

مهاجم آلمانی دنیای فوتبال در صحبت هایی اعلام کرده که در سال ۲۰۰۷ و بعد از جدایی از وردربرمن در یک قدمی پیوستن به بارسا بوده

میرسلاو  کلوزه

میروسلاو کلوزه، مهاجم آلمانی باشگاه لاتزیو در صحبت هایی اعلام کرده که چند سال پیش تا یک قدمی انتقال به بارسلونا پیش رفته بوده.

این بازیکن ۳۴ ساله در سال ۲۰۰۷ از وردربرمن جدا شد و با قراردادی ۷.۵ میلیون یورویی به بایرن مونیخ پیوست. مدیربرنامه های او چند روز پیش اعلام کرده بود که موکلش برای پیوستن به بایرن به پیشنهاد بارسا پاسخ منفی داده بوده.

حالا خود کلوزه در گفتگویی اختصاصی با روزنامه ال موندو دپورتیوو صحبت های مدیربرنامه هایش را تائید کرده و گفته:« حالا احتمال پیوستن من به بارسلونا خیلی بعید است ولی در سال ۲۰۰۷ خیلی به این تیم نزدیک شده بودم. من دوست دارم تا برای بارسلونا بازی کنم. چرا که آنها بدون شک یکی از بهترین تیم های دنیا هستند. این فوق العاده خواهد بود. چون فوتبالی که در آنجا بازی می شود را دوست دارم ولی همان طور که گفته ام، این ماجرا مربوط به گذشته است. من در نهایت با رد پیشنهاد بارسا به بایرن رفتم. این تصمیم خوبی بود؛ چون همانطور که گفتم در بایرن درسهای زیادی آموختم.»

کلوزه در ادامه به این نکته اشاره کرد که نیازهای خانوادگی اش باعث شده تا او در سال ۲۰۱۱ از بایرن جدا شده و به لاتزیو بپیوندد:« من از تیم هایی از انگلیس، آلمان و ترکیه پیشنهاداتی داشتم ولی بعد از صحبت کردن با همسر و فرزندام، لاتزیو را انتخاب کردیم. همسر من تمام تیم‌ها را برررسی کرد و شرایط را سبک وسنگین کرد وایتالیا را برگزید و حالاهمه ما از حضور دراینجا راضی هستیم.»

کلوزه هفته گذشته برای دریافت جایزه بازی فیرپلی سالانه روزنامه ال موندو دپورتیوو در اسپانیا حضور داشت و اخیرا در صحبت هایی اعتراف کرد که در بازی با ناپولی با دستش گلزنی کرده

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391