برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبر بخشیده شدن مارادونا تکذیب شد

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۸ — ایسنا

اداره مالیات ایتالیا خبر بخشیده شدن بدهی مالیاتی مارادونا را تکذیب کرد.

مارادونا

چند روز پیش آنجلو پیزانی، مدیر برنامه‌های مارادونا از بخشش جریمه مالیاتی او در ایتالیا خبر داد و اعلام کرد که مارادونا دیگر مشکلی برای حضور در ایتالیا ندارد و هر زمان که بخواهد می‌تواند به ناپولی برگردد اما اداره مالیات ایتالیا این خبر را تکذیب کرد و از دستگیری مارادونا به محض ورود به ایتالیا خبر داد.

مارادونا از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ با پیراهن ناپولی در ایتالیا درخشید. به گفته اداره مالیات ایتالیا شماره ۱۰ افسانه‌ای ناپولی در مدت حضور خود در ایتالیا مالیاتش را پرداخت نکرده و ۴۰ میلیون یورو بدهکار است، البته این جریمه ماه گذشته به ۳۴ میلیون یورو کاهش یافت.

اداره مالیات ایتالیا در واکنش به ادعای مدیر برنامه‌های مارادونا گفت: خبر بخشیده شدن بدهی مالیاتی مارادونا و یا کم کردن آن دروغ است و علیه روزنامه‌هایی که این خبر را منتشر کردند شکایت خواهیم کرد.

پلیس ایتالیا در سال ۲۰۰۶ وقتی مارادونا به ایتالیا سفر کرد ساعت دستی او را که ۱۱ هزار یورو ارزش داشت مصادره کرد. همچنین در سال ۲۰۱۰ زمانی که مارادونا برای درمان بیماری چاقی‌اش به ایتالیا سفر کرد گوشواره او که در حراج عمومی ۲۵ هزار یورو به فروش رفت، مصادره شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391