برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی و برخورد با آربلوا در پارکینگ برنابئو

پنجشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۲ — گل

روزنامه کاتالان ال موندو دپورتیوو در وب سایت خبری اش گزارشی جنجالی را منتشر کرده.

لیونل مسی

البته آنها این گزارش را با لحن طعنه آمیزی بازتاب داده و به نحوی، این اتفاق را محال و غیرممکن دانسته اند. این گزارش به برخوردی که در میان بازی میان آربلوا و مسی رخ داد برمی گردد. در جریان بازی ۴شنبه شب سانتیاگو برنابئو، آلوارو آربلوا، بازیکن رئال مادرید با دستش ضربه ای را به صورت لیونل مسی وارد کرد و کشیده ای نه چندان محکم را به او زد ولی مسی در کمال بهت و تعجب داشت به سمت او حرکت می کرد تا نسبت به این رفتار واکنش نشان دهد که ژابی آلونسو با مهربانی دستی به صورت مسی کشیده و او را از آن منطقه دور کرد.

ما این گزارش روزنامه ال موندو دپورتیوو را جمله به جمله برای شما بازتاب می دهیم؛ حالا قضاوت با خود شما

« این دیگر آخرش است ؛ برنامه تلویزیونی پونتو پلوتا لیونل مسی را متهم کرده که در پایان دیدار ال کلاسیکوی ۴شنبه شب در کوپا دل ری که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید، در پارکینگ ورزشگاه سانتیاگو برنابئو منتظر آلوارو آربلوا ایستاده. البته هیچ منبع و یا تصویر و شاهدی نیز موجود نیست.

همیشه به نقل از منبع همین برنامه که علاقه زیادی به انتقاد از تمامی مسائل مرتبط با بارسلونا دارد :« زمانی که بازیکنان از میکسد زون عبور کردند، مستقیما به پارکینگ اتومبیل‌ها که ماشین هایشان را در آنجا پارک کرده بودند رسیدند. در نزدیکی همان جابود که اتوبوس تیم میهمان ایستاده بود. مسی در پارکینگ منتظر آربلوا ایستاده بود که در اتومبیل در کنار همسرش نشسته بود. مسی به سراغ او رفت؛ با او برخورد داشت و چندین فحش از جمله « نفهم و کودن» را نثار او کرد و یکی از کارمندان باشگاه بارسلونا مسی را با خودش به سمت اتوبوس برد.»

سیرو لوپس یکی از گزارشگران پونتو پلوتا از قول خود چندین جمله را درمورد «اختلاف میان آربلوا و مسی» برزبان آورده:« لئو در طول تمام بازی آلوارو آربلوا را تحریک می کرد. می بایست تصاویر را می دیدید که در آنها مسی دهانش را گرفته و در چندین صحنه آربلوا را تحریک می کرده.»

توماس رونسرو هم دراین باره گفته:«برایم تعریف کرده اند( بدون اعلام نام منبع) که مسی رفتار عجیبی داشت و گیج بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391