برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موراتی: اسنایدر بخشی از تاریخ باشگاه اینتر خواهد ماند

سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۸ — گل

رئیس باشگاه اینتر در صحبت هایی به تمجید از ستاره ۲۷ ساله و سابق تیمش پرداخته

وسلی  اسنایدر

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در صحبت هایی به تمجید از سلی اسنایدر، ستاره سابق تیمش پرداخته.

این ستاره هلندی با قراردادی ۷.۵ میلیون یورویی از اینتر جدا و به گالاتاسرای منتقل شد.

اسنایدر ۲۷ ساله سه سال و نیم و برای اینتر توپ می زد و یکی از مهره های کلیدی این تیم در کسب قهرمانی سه گانه در سال ۲۰۱۰ بود. دراین میان ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر اعلام کرده که نام اسنایدر برای همیشه در باشگاه نرآتزوری باقی خواهد ماند.

موراتی در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:« اسنایدر کارهای زیادی برای اینتر انجام داده و این صحبت های من مبنی بر احساس نیست و بحث قدردانی و ارزش گذاری اوست. او همیشه به عنوان یکی از مهره های کلیدی در تاریخ اینتر باقی خواهد ماند. ما افتخار می کنیم که او را در اینجا داشتیم و گالاتاسرای هم به داشتن او افتخار خواهد کرد.»

موراتی در ادامه صحبت هایش اعلام کرد که اسنایدر از نهایی شدن این قرارداد راضی است و به علاوه از سران گالاتاسرای هم به خاطر نقشی که در نهایی شدن این قرارداد ایفا کردند تشک رکدر و گفت:« چرا اینقدر طول کشید؟ اگر اتفاقی قرار باشد که بیفتد، به هر ترتیبی که شده، رخ خواهد داد. آیا من از نتیجه نهایی راضی هستم؟ بله. بدون شک. سران گالاتاسرای همه کارها را به خوبی و به درستی انجام دادند؛ رئیس، نایب رئیس و تمام مدیران این باشگاه، افراد خیلی خوبی هستند. من فکر می کنم که خود وسلی هم خوشحال است؛ چون اگر این طور نبود به گالاتاسرای نمی رفت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391