برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیستلروی (۲): رونالدو در اولدترافورد تشویق خواهد شد

چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۷ — گل

اولدترافورد جو کوبنده ای دارد و منچستر امسال در خانه خیلی قدرتمند نشان داده و همه این را می دانند. بازی برگشت در خانه، برای آنها فوق العاده است

رود فان نیستلروی

رود فان نیستلروی ستاره سابق هلندی دنیای فوتبال حالا فوتبال را از جایگاه دیگری تماشا می کند.او به عنوان یکی از طرفداران رئال مادرید و یونایتد برای آغاز بازی حساس و تماشایی دو تیم ثانیه شماری می کند. قطعا چه درجایگاه ویژه ورزشگاه باشد و چه درسکوها، از تماشای این بازی لذت فراوانی خواهد برد.او در گفت و گوی اختصاصی با روزنامه مارکا به آنالیز این بازی جذاب و تماشایی پرداخته. ما این گفت و گو را در ۳قسمت تقدیم شما می کنیم و حالا شما را به خواندن بخش دوم این مصاحبه جذاب دعوت می کنیم:

*پیش بینی ات درمورد این بازی مرحله حذفی ، یک بازی پرگل، مثل بازی ده سال پیش است؟

ممکن است این طور شود. آن بازی حذفی فوق العاده بود. من خیلی با ایئرو راجع به آن دوبازی حرف زدم و او هم معتقد بود که آن بازی‌ها فوق العاده بود. ۱-۳ در بازی رفت و ۳-۴ به نفع منچستردر بازی برگشت . به نظر می رسید که همه چیز برای یونایتد تمام شده است ولی ایئرو اعتراف کرد که اگر بازی برگشت ۵ دقیقه دیگر بیشتر طول می کشید، اوضاع به نحو دیگری می شد. هواداران اولدترافورد هم تیم را خیلی به جلو هل می دادند.

*کدام ورزشگاه بیشتر تورا تحت تاثیر قرار می دهد؟

فرق می کند. در برنابئو همیشه به خاطر ساختار ورزشگاه که گرد است تحت تاثیر قرار می گیرم ولی اولدترافورد سنتی تر و قدیمی تر است. هردویشان استادیوم های فوق العاده ای برای بازی کردن هستند. زمانی که من در منچستربازی می کردم، در برنابئو احساس ترس نداشتم و از بازی های این چنینی لذت می بردم ولی درک می کنم که بازیکنانی هستند که ممکن است بازی کردن در برنابئو برایشان سخت باشد. ولی خیلی خوب است که یک روز قبل از بازی می توانند در این ورزشگاه تمرین کنند. اگر بدون آنکه این ورزشگاه را از قبل دیده باشی، به اینجا بیایی، با جوی که هواداران رئال در لیگ قهرمانان اروپا در برنابئو ایجاد می کنند، ممکن است به تو بد بگذرد

*فاکتور ورزشگاه، ممکن است سرنوشت ساز باشد؟

نمی دانم که سرنوشت ساز است یا نه، ولی می تواند تاثیرگذار باشد. اولدترافورد جو کوبنده ای دارد و منچستر امسال در خانه خیلی قدرتمند نشان داده و همه این را می دانند. بازی برگشت در خانه، برای آنها فوق العاده است

*رونالدو باید در انتظار چه نوع استقبالی در برنابئو باشد؟

قطعا تشویق خواهد شد. من در مراسم پرده برداری از مجسه سرالکس فرگوسن در اولدترافورد حاضر بودم و رونالدو پیغامی داده بود که ویدئو پروژکشهای بزرگ پخش شد.مردم همه سرپا ایستاده بودند و او را تشویق می کردند. درمنچستر رونالدو را دوست دارند.

*از بین رونی و فان پرسی کدام یک بهتر هستند؟

فان پرسی گل می زند و بازی می کند.هر دو کار را انجام می دهد. رونی امسال در خط دوم بازی می‌کند و آسیب های زیادی به تیم حریف وارد می کند. آنها یک زوج فوق العاده هستند.

*فان پرسی شامه گلزنی بیشتری در مقایسه با بنزما و ایگواین دارد؟

در حال حاضر بله. فان پرسی دو فصل است که در سطح فوق العاده ای است. او بیشتر از پیپیتا و کریم گل زده ولی این بدان معنا نیست که ایگواین و بنزما تعیین کننده نخواهند بود. الان وقتی به بازی رئال- منچسترفکر می کنی، اول از همه اوزیل- کریس در مقابل رونی- فان پرسی به یادت می آید ولی اصلا مشخص نیست. در آخرین ال کلاسیکو، از مسی ورونالدو خبری نبود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391