برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اوزیل: می‌خواهم بهترین بازیکن جهان شوم

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۳ — ایسنا

هافبک ترک تبار رئال‌مادرید گفت، می‌خواهد روزی بهترین بازیکن جهان شود.

مسوت  اوزیل

مسوت اوزیل روزهای درازی را در فوتبالش پیش‌رو دارد. او می‌گوید، آنچه تاکنون برایش ممکن شده، کافی نیست و برای آینده برنامه‌ها و هدف‌های فراوانی را در سر دارد.

هافبک آلمانی رئال‌مادرید در گفت‌وگو با روزنامه‌ آلمانی "بیلد" عنوان کرد: بازیکن ثابت بهترین باشگاه فوتبال جهان هستم. بدیهی است که می‌خواهم بهترین بازیکن جهان شوم. از خودم انتظار‌های زیادی دارم و معتقدم می‌توانم انتظارها از خودم را عملی کنم.

این بازیکن ۲۴ ساله درباره تیرگی رابطه‌اش با ژوزه مورینیو هم گفت: از نظر من مورینیو بهترین مربی دنیاست. او به من اعتماد کرده و می‌خواهم با عملکرد خوبم پاسخ اعتمادش را بدهم. مربی می‌داند چه کارهایی از من بر می‌آید. او اغلب با من حرف می‌زند و انسانی صریح و صادق است. روی این ویژگی‌های او حساب می‌کنم.

اوزیل به فشار رسانه‌ها روی رئال‌مادرید به ویژه در فصل اخیر اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها نمی‌دانند در درون ما چه می‌گذرد. اغلب بزرگنمایی می‌شود. وقتی بازیکن سه واکنش خوب دارد، خوشحال می‌شود و زمانی که اوضاع خوب نیست بازیکن به سرعت ناراحت می‌شود. در رختکن اغلب به همه آنچه نوشته می‌شود، می‌خندیم. از نظر من تنها این مهم است که ما در درون خودمان به هم احترام می‌گذاریم. بازیکنان و مربیان. موضوع همین است.

اوزیل درباره آینده ورزشی‌اش هم گفت: طوری بزرگ شده‌ام که هیچ وقت فرار نمی‌کنم. دوست دارم سال‌های زیادی را در رئال‌مادرید بازی کنم. اگر بتوانم چیزی را آرزو کنم، این خواهد بود که فوتبالم را در رئال مادرید به پایان برسانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391