برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پلاتینی در خصوص مربیگری فرانسه به زیدان هشدار داد

سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۸ — مهر

رئیس اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، به "زین الدین زیدان" هشدار داد که مبادا بخواهد دوران مربیگری خود را با هدایت تیم ملی فوتبال فرانسه آغاز کند.

میشل  پلاتینی و زین الدین زیدان

"میشل پلاتینی" در گفتگو با شبکه "آر تی ال" که مجری آن "بیسنته لیزارازو" بود، در خصوص تجربه خودش به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه سخن گفت.

پلاتینی ۵۷ ساله در نوامبر سال ۱۹۸۸ و تنها شش ماه پس از اینکه از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود جانشین "هنری میشل" در تیم ملی فرانسه شد.

بر پایه گزارش ساکرنت، زیدان به تازگی اعلام کرده که دوست دارد به مانند میشل پلاتینی کار مربیگری خود را از تیم ملی فرانسه آغاز کند.

پلاتینی گفت: این کار ساده ای نیست. شاید چیز خوبی نباشد که زیدان یکراست سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه شود. آنها هیچ حمایتی از من در خصوص مربیگری تیم ملی به عمل نیاوردند.

وی افزود: زیدان می خواهد به فوتبال بازگردد و تعهد خودش را به فرانسه نشان دهد. بسته به خودش است که کجا می خواهد برود اما فکر می کنم خوب نیست با تصور قدیس شدن زندگی کنی و خودت را درگیر کاری کنی که از نظر من کار خیلی بزرگی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391