برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشش مدافعان ذخیره رئال در غیبت راموس و په‌په

سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — فارس

خط دفاعی رئال مادرید در غیبت بهترین زوج دفاعی دنیا در ۴ بازی دروازه تیم را بسته نگه داشتند.

په په و سرخیو  راموس

با مصدومیت په‌په و محرومیت ۵ جلسه‌ای سرخیو راموس، رئال مادرید بهترین زوج خط دفاعی دنیا را از دست داده و به نظر می‌رسد این تراژدی اجتناب ناپذیر است. با این وجود ۴ پیروزی و ۴ دروازه بسته نشان‌دهنده یکی از بهترین خط دفاعی‌های فصل است.

مدافعان ذخیره رئال مادرید وارد زمین شدند، ارزش‌های خود را نشان دادند و اثبات کردند که توانایی رویارویی با تیم‌های حریف را دارند. آنها بیشترین استفاده را از هر ثانیه حضور در زمین بردند.

نوار پیروزی‌های رئال مادرید مقابل سلتیک در کوپا‌دل‌ری با حضور اسین، راموس، آربلوا و کاروالیو در خط دفاعی آغاز شد. این مسابقه بدون باز شدن دروازه سفید پوشان و اخراج راموس به پایان رسید. با غیبت راموس و په‌په به نظر رسید که رئال در موقعیت خطرناکی قرار گرفت.

آربلوا، واران، آلبیول و کوئنترائو در پامپلونا خوب کار کردند و نگذاشتند توپی از خط دروازه تیمشان عبور کند و پس از آن در دو بازی مقابل والنسیا، ۲ پیروزی خوب برای سفید پوشان با کمک خط دفاعی مستحکم؛ دو دروازه بسته دیگر، ۷ گل زده و درخشش رائول آلبیول که در بازی لیگ با کاروالیو و در کوپا‌دل‌ری با واران زوج خط دفاعی را تشکیل داد، به دست آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391