برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سقف قرارداد به لیگ برتر انگلیس رسید!

جمعه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۴ — ایسنا

ریچارد اسکودامور، رییس اجرایی لیگ برتر انگلیس اعلام کرد هر باشگاهی در لیگ برتر انگلیس که از قانون سقف قرارداد خودداری کند با کاهش امتیاز روبرو می‌شود.

در جلسه روسای باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس مقرر شد از این به بعد تمامی تیم‌های لیگ برتری باید از قانون جدید پرداخت‌ها و سقف قرارداد تبعیت کنند و تیم‌هایی که این قانون را زیر پا بگذارند با کاهش امتیاز و جریمه از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس روبرو می‌شوند. از ۲۰ رییس شرکت کننده در این جلسه ۱۳ رییس به قانون سقف قراردادها رای مثبت دادند و ۶ رییس به این قانون رای منفی دادند و یک نفر نیز رای ممتنع داد.

روسای باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس توافق کردند از فصل آینده قراردادهای بازیکنان خود را کاهش دهند. آنها همچنین مقرر کردند باشگاه‌هایی که قرارداد کلی بازیکنان آنها بیش از ۵۲ میلیون پوند باشد تنها می‌توانند این قرارداد را چهار میلیون پوند در سال برای سه فصل افزایش دهند.

رئیس اجرایی فوتبال انگلیس درباره‌ی این مساله گفت، افزود: همه چیز این قانون کاملا شفاف و واضح است. باشگاه‌ها می دانند که اگر قانون ۱۵۰ میلیون پوند را بشکنند، به کمیته انظباطی فراخوانده خواهند شد و با کاهش امتیاز و تحریم روبرو خواهند شد. ریچارد اسکومودار درباره نوع جریمه در نظر گرفته شده برای باشگاه هایی که این قانون را زیر پا بگذارند صحبت نکرد اما گفت: ترجیح می دهم درباره میزان جریمه برای نقض کنندگان این قانون صحبتی نکنم، اما مطمئن باشد در صورتی که تیمی این قانون را زیر پا بگذارد با سنگین ترین جریمه ممکن روبرو خواهد شد. وی اضافه کرد: این قانون مانع سرمایه گذاری مالکان باشگاه‌ها نمی شود. آنها می تواند همچنان برای رشد تیمشان هزینه کنند اما نمی توانند چندصد میلیون پوند ظرف مدت کوتاهی هزینه کنند.

رئیس اجرایی لیگ برتر انگلیس در پایان گفت: به نظرم می شود با ۱۰۵ میلیون پوند یک تیم بسیار خوب ساخت، اما نه در طول یک فصل بلکه در مدت چند سال. اگر قرار است این قانون در آینده نیز پابرجا باشد باید مدت زمان این قانون افزایش یابد. این قانون فعلا سه ساله است.

این قانون باعث می شود تا مالکان ثروتمند باشگاه‌ها مانند چلسی و منچستر‌سیتی یک شبه به قدرت نرسند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391