برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوء قصد به جان ساموئل اتوئو

یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۲ — ایسنا

ساموئل اتوئو، ضمن فاسد خواندن مسئولان فدراسیون فینال کامرون گفت به دنبال انتقاد من از مدیران فدراسیون فوتبال کامرون، افراد وابسته به آنها به جان من سوء قصد کردند.

ساموئل اتوئو

مهاجم سابق بارسلونا و اینتر که اکنون در آنژی روسیه بازی می‌کند، فدراسیون فوتبال کامرون را متهم کرد که افراد وابسته به آنها قصد کشتن او را داشتند.

ساموئل اتوئو در این زمینه گفت: در طول یک سال گذشته از سو مدیریت در فدراسیون فوتبال کامرون انتقاد کردم و اکنون سران فدراسیون فوتبال کامرون قصد دارند من را ترور کنند و به من حمله کنند. اکنون من با محافظ شخصی زندگی می‌کنم و زمانی هم که خواب هستم یک نفر خارج از اتاق خوابم به محافظت می‌پردازد. آنها زندگی را برای من سخت کردند. این‌ها به خاطر امنیت و حفظ جانم است.

اتوئو سران فدراسیون فوتبال کامرون را افرادی فاسد و ناکارآمد توصیف کرد و گفت: کامرون همیشه قدرت بزرگی در فوتبال آفریقا بوده است، اما چند سال است که در جام ملت‌ها حتی نمی‌تواند به جمع مدعیان برسد.

اتوئو اکنون برای شرکت در فینال جام ملت‌های آفریقا در آفریقا جنوبی به سر می‌برد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391