برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رورا (۲): آمار ونتایج ما با این داور خیلی بد بوده

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۹ — گل

رورادر این کنفرانس خبری از رئال مادرید و از داور مسابقه و آمار منفی بازیهایی که او برای بارسا سوت زده صحبت کرد.

یوردی رورا

متن صحبت های رورا را در دوقسمت برایتان آماده کرده ایم. بخش دوم این گفتگو بدین ترتیب است:

*اوندیانو ماینکو، داور این بازی و داور فینال جام حذفی سال ۲۰۱۱: داور مسابقه هرکسی که می خواهد باشد؛ چون ما عملکرد داوران را قضاوت نمی کنیم. ولی شواهد و قراین حاکی از آن هستند که آمار و ارقامی که ما با این داور کسب کرده ایم، بدتراز نتایجی بوده که در زمان قضاوت داوران دیگر به دست آورده ایم و خاطره منفی گرانه ای از فینال جام حذفی ۲۰۱۱ داریم. باید برای او آرزوی موفقیت کنیم. آن چیزی که مارا نگران می کند، رئال مادرید است

*بازی سرنوشت ساز نوکمپ: اینکه می توانیم در بازی های حذفی مهم در خانه بازی کنیم، نتیجه این است که کارهایمان را خوب انجام داده ایم. فصل همچنان برای ما فصل خوبی است . همیشه یک گام مهم خواهد بود که بتوانیم مقابل مادرید مشکلات را حل کنیم و به جلو برویم. گام اول را بعد از باخت مقابل میلان، در بازی با سویا برداشتیم. ترجیح می دهم این تیپ بازی‌ها در خانه مان برگزار شوند. ال کلاسیکوها هیچ وقت مدعی ندارند. جزئیات ریز و کوچک سرنوشت مرحله حذفی را رقم می زنند.

*احساس ترس؟: هواداران خیلی خوشبین هستند و نیمه پر لیوان را می بینند. ما به همه احترام می گذاریم.ولی از کسی ترسی نداریم

*مسی و جنجال برسر میزان آمادگی فیزیکی اش: مربیان بدنسازی تیم به شدت تلاش می کنند ولی کسی که قاطع تر از هر فرد دیگری می توانددراین باره صحبت کند خود لیونل مسی است. او دوست دارد تا همیشه برای تیم بازی کند و بعید می دانم که بیشتر از فصول قبل در این برهه زمانی خسته باشد. او واقعا رقابت می‌کند و علاقه زیادی برای بازی کردن دارد و در جلسات تمرینی با تمام جان و دلش تمرین می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391