برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دشام: هواداران معتقدند ما اسپانیا را شکست می دهیم

یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۱۱ — گل

دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه در صحبت هایی به تمجید از باور و اعتماد به نفس بالای تیمش پرداخته و به این نکته اشاره کرده که هواداران تیم ملی فرانسه به احتمال برد این تیم مقابل تیم ملی اسپانیا باور دارند.

دیدیه دشام

دیدار رفت دو تیم در مرحله گروهی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در قاره اروپا در شهر ماددرید با تساوی به پایان رسید و در دقایق پایانی آن بازی اولیور ژیرود بازی را به تساوی کشاند.

حالا دیدیه دشام در صحبت هایی به لاپرووانس گفت:« بازی با اسپانیا از نظر احساسی بازی خیلی مهمی است. گل تساوی بخش اولیور ژیرود در بازی دور رفت ، شادی زیادی را به نیمکت ذخیره های تیم و به جمع هوادارانی که بازی را دنبال می کردند آورد. قبل از آغاز بازی دور رفت،حس حاکم بر بازی یک حس منفی بود ولی امروز در ذهن هواداران، این تصویر وجود دارد که ما اسپانیا را شکست خواهیم داد. در استادو فرانس، هواداران می خواهند مثل همان جوی که در ورزشگاه مادرید ایجاد کرده بودند را ایجاد کنند. در بازی با آلمان سوت های انتقادی کم و بیشی شنیده می‌شد ولی هواداران فرانسوی این طوری نیستند. آنها با توجه به نتایج، تشویق و ترغیب می شوند. »

سرمربی خروس‌ها ادامه داد:« هواداران ما در بازی اسپانیا هم خوب بودند. طبع و ذات انسانی به همین ترتیب است: وقتی اوضاع خوب پیش می رود، همه می گویند که همه چیز خوب است ولی وقتی اوضاع بد باشد، انگار همه چیز بد است . ولی باید یک بالانس و تعادلی وجود نداشته باشد. هواداران به تیم ملی بسته اند. مسائلی هست که آنها را ناراحت می کند؛ مسائلی فراتر از نتایج، مثل ماجراهای جام جهانی... انگار دو بازه زمانی داریم، قبل از جام جهانی ۲۰۱۰ و بعد از جام جهانی ۲۰۱۰.»

سرمربی تیم ملی فرانسه با اشاره مجدد به تساوی ارزشمند تیمش در شهر مادرید گفت:« تساوی در مادرید به ما اعتمادبه نفس داد و این بهترین درمان برای ما بود. ولی ما باید مقابل بهترین تیم دنیا قرار بگیریم و نباید خودمان را گول بزنیم.»

فرانسه روز سه شنبه در بازی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در قاره اروپا مقابل گرجستان قرار می گیرد و دشام در مورد این بازی گفت:« من تیمم را برای بازی با گرجستان، مثل بازی با اسپانیا آماده نمی کنم. نه از نظرفیزیکی و اوضاع درداخل زمین و نه از نظر روانی. ما هدف مشخصی پیش رو داریم که صعود به جام جهانی برزیل است. منطق ورزشی می گوید که ما باید در جدول گروهمان دوم شویم ولی بدون هیچ پیش فرضی، باید خودمان را برای مبارزه برای حضور در صدر جدول آماده کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391