برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استرا‌ماچونی: کاسو‌نو آرامش رختکن‌ را برهم نر‌یخته است

دوشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۴ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی تیم فوتبال اینتر‌ میلان گفت: ر‌ختکن تیم ا‌ینتر در آرامش است و ما طبق روال قبل با اختیار تام در جهت انتخاب بازیکنان مورد نظر پیش خواهیم رفت.

آندره آ  استراماچونی

به نقل از پایگاه خبری کا‌لچونیوز، آندره استراماچو‌نی سرمربی تیم فوتبال ا‌ینتر که به دلیل قرار دادن آنتونیو‌ز کا‌سانو مهاجم حاضر در این تیم روی نیمکت مورد انتقاد فراوانی قرار گرفت و بسیاری از رسانه‌ها از ایجاد شدن مشکل در رختکن‌ ا‌ینتر خبر دادند گفت: همه چیز به آرامی در ا‌ینتر دنبال شده و برخلاف بحث های فر‌وانی که در مورد ما ایجاد شده و بسیاری از تشنج رختکن‌ ا‌ینتر خبر دادند باید تاکید کنم که هیچ مشکلی در تیم وجود نداشته و ما طبق برنامه های از پیش تعیین شده حرکت کرده و من هم در انتخاب بازیکنان مورد نظر خود کاملا تام الختیار‌پیش می روم و امیدوارم که بتوانم به اهداف مورد نظر دست یابم .

در مورد کاسا‌نو هم مشکلی میان ما نیست و بازهم اگر تشخیص دهم این بازیکن باید در‌نیمکت تیم باشد از او به عنوان بازیکن ذخیره استفاده خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391