برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا خواستار حمایت روماریو شد

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۴ — ورزش۳

ژروم والک دبیر کل فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا خواستار حمایت روماریو ستاره سابق برزیل همزمان با تدارک این کشور برای میزبانی جام کنفدراسیون‌ها و جام جهانی دو هزار و چهارده خواهد شد.

روماریو دی سوزا فاریجا

روماریو ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا اکنون از جمله نمایندگان فدرال حزب سوسیالیست است و قصد دارد به ریاست کمیسیون گردشگری و ورزش برزیل شود. وی پیش از این بارها حملات لفظی گسترده و انتقادات شدیدی از فیفا کرده است.

والک گفت من برای روماریو بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم وی با کسب ریاست کمیسیون ورزش برزیل از فیفا به برگزاری موفق جام جهانی و جام کنفدراسیون‌ها کمک کند.

والک گفت می دانیم که روماریو پیش از این اظهارات بسیار شدید اللحنی درباره فیفا و جام جهانی گفته است با این حال امیدواریم وی از فیفا در برگزاری هر چه موفقتر جام جهانی حمایت کند.

گفتنی است فرایند تدارک برزیل برای برگزاری جام جهانی با تعویق در آماده سازی ورزشگاهها همراه شده است این درحالی است که پیش از این برزیل قول داده بود تا دسامبر دو هزار و دوازده فرایند آماده سازی این ورزشگاهها را به پایان برساند.

به گزارش شین هوا، فیفا روز پنجشنبه با تمدید مهلت تکمیل ورزشگاه ماراکانای ریو دو ژانیرو برای سومین بار موافقت کرد و این بار به برزیل مهلت داده است تا بیست و هفت آوریل بازسازی این ورزشگاه را تکمیل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391