برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستور گواردیولا برای تعقیب کردن پیکه

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۴ — گل

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال کنفدیدنسیال گواردیولا علاوه بر پیکه دستور تعقیب بازیکنان دیگری از جمله رونالدینیو، دکو و اتوئو را نیز صادر کرده بوده

جرارد پیکه و پپ گواردیولا

روزنامه آ.اس در گزارشی به این نکته اشاره کرده که کارآگاه های شرکت "متودو۳" به دستورپپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا ، در زمان حضور او در بارسا، تعدادی از بازیکنان این باشگاه را زیر ذره بین می گرفته اند.روزنامه ال کنفیدنسیال این گزارش را بازتاب داده و به این نکته اشاره کرده که جرارد پیکه در زمانی که به تازگی با شکیرا آشنا شده بود بیشتر از سایرین زیرذره بین بوده و البته این کارآگاه‌ها رونالدینیو، دکو و ساموئل اتوئو را نیز دنبال می کردند.

در این گزارش و به نقل از برخی از منابع نزدیک به بازیکنان، گواردیولا حتی با خانه برخی از بازیکنانش تماس می گرفته تا ببیند که آیا آنها خانه هستند یا به میهمانی های شبانه رفته اند.

یکی از افرادی که در طول آن مدت در باشگاه بارسلونا کار می کرددراین باره گفته:« گواردیولا وسواس عجیبی داشت که بازیکنانش زندگی شخصی منظمی داشته باشند و به میهمانی های شبانه نروند، چرا که بر این باوربود که بعد از میهمانی های شبانه از راندمان بازیکنان در زمین چمن کاسته می شود.»

از همین رو گواردیولا کارآگاه هایی را به خدمت گرفته بود که در ساعات مشخص به در خانه بازیکنان بروند تا ببینند که آیا آنها با دوستانشان بیرون می روند و یا نه.

یکی از همین کارآگاه‌ها یک بار پیکه را در یکی از رستوران های شبانه در نزدیک باشگاه بارسلونا شکار کرده بود که با تعدادی از دوستانش در این رستوران به خوش گذرانی مشغول بوده وگاهی شبها ساعت ۲ نیمه شب به منزل والدینش باز می گشته و حتی این کار آگاه‌ها تعداد وعده هایی که او صرف می کرده را هم می شمردند. یک بار دیگر هم یکی از این کارآگاه‌ها گزارش داده بود که پیکه بعد از شرکت در کنسرت الخاندرو سانس همراه با سه نفر از دوستانش به گشت پلیس برخورد کرده و تست الکل داده که پاسخ این تست منفی بوده

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391