برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هیدینک:می توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم؛باید خودمان را سرزنش کنیم

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۶ — گل

گاس هیدینک سرمربی باتجربه آنژی ماخاچ قلعه از فرصت های از دست رفته تیمش در بازی نیوکاسل ابراز حسرت کرد.

گاس هیدینگ

بعد از تساوی بدون گل دو تیم در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ اروپا در بازی برگشت، این گل دیرهنگام پاپیس سیسه بود تا نیوکاسل را روانه دور بعدی رقابت های لیگ اروپا نمود. در جریان این بازی مهدی کارسلا گونسالس با دریافت دوکارت زرد از زمین مسابقه اخراج و آنژی را ده نفره گذاشت

دراین میان گاس هیدینک اعلام کرد که تیمش در بازی ورزشگاه سنت جیمزز پارک کاملا بر جریان بازی مسلط بود ولی چوب ناکامی اش در گلزنی را خورد.

در پایان بازی هیدینک به خبرنگاران گفت:« اگر ما می توانستیم به گل برسیم، می توانستیم پیروز بازی لقب بگیریم.می بایست بهتر از اینها کار می کردیم و با راندمان کاری بالاتری ازی می کردیم. نیوکاسل با بهره گیری از فرصت نهایی اش ، عملکرد خوبش را به اثبات رساند. ما در نیمه اول سه یا ۴ فرصت خوب گلزنی داشتیم و می توانستیم کار بازی را در طول ۱۷ دقیقه تمام کنیم. ماباید خودمان را سرزنش کنیم. نتوانستیم از سلاحمان بهره ببریم.»

آنژی ۳۵ دقیقه پایانی بازی را با ده بازیکن دنبال کرد و سرمربی ۶۶ ساله این تیم از عملکرد داور دراین بازی انتقاد کرد و گفت:« ما حتی بعد از اخراج بازیکنمان هم منسجم کار کردیم. ولی وقتی در دقیقه پایانی شکست می خوری، خیلی تلخ است. من می خواستم تا این بازیکن را تعویض کنم ولی او قبل از انجام این تعویض کارت زرد دومش را گرفت. فکر می کنم که داور تحت تاثیر سروصداهای ورزشگاه قرار گرفت. دادن کارت زرد دوم به بازیکن ما تصمیم منطقی و هوشیارانه ای نبود. بازی کردن بدین ترتیب اعتماد به نفس ما رو به آینده در لیگ روسیه را افزایش خواهد داد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391