برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هوینس: پپ به خاطر پول به بایرن نیامده

سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۷ — گل

آنچه روشن است این است که برای بوندس لیگا خیلی مهم است که گواردیولا به بایرن آمده

پپ گواردیولا

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ در گفت و گو با خبرنگار روزنامه سان در مورد پپ گواردیولا و حضور او روی نیمکت مربیگری بایرن در فصل آینده بوندس لیگا صحبت کرد و گفت:« واقعا احساس غرور می کنیم که با پپ قرارداد داریم. این برای بوندس لیگا فوق العاده خواهد بود. مشکل او و بایرن این خواهد بود که فشار زیادی روی تیم قرار خواهد گرفت. فکر می کنم که ما امسال قهرمان بوندس لیگا می شویم. هاینکس عملکرد فوق العاده ای داشته و گواردیولا بعد از موفقیت های این فصل تیم، هدایت بایرن را در دست خواهد گرفت.»

هوینس در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که دلایل گواردیولابرای پذیرفتن پیشنهاد بایرن ،مسائل اقتصادی نبوده چون او پیشنهادات مالی به مراتب بهتری نیز داشته:« ما برای جذب گواردیولا با تیم هایی رقابت می کردیم که بودجه اقتصادی نامحدودی داشتند. ما با پپ درمورد شرایط واقعی باشگاه صحبت کردیم. او چندین و چند پیشنهاد دیگر نیز داشت و فکر نمی کنم که بهترین پیشنهاد مالی به او، از طرف ما ارائه شده بود.»

رئیس باواریایی‌ها اعلام کرد که به نظر او پپ به دلیل دیگری تیم بایرن راانتخاب کرده:« احساس می کنم که او حس کرد که فلسفه باشگاه ما بهتر ازهر تیم دیگری به فلسفه او می خورد. آنچه روشن است این است که برای بوندس لیگا خیلی مهم است که گواردیولا به بایرن آمده.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391