برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا (۲): بارسلونا هم می تواند ببازد؛ واران بازیکن آینده داری است

پنجشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — گل

آنچه برایم اهمیت دارد این است که تیم به پیروزی برسد و تنها نگرانی من تک تک بازی های پیش روی تیمم است.

آندرس  اینیستا

آندرس اینیستا ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا بعد از باخت تیمش مقابل رئال مادرید و ناکامی بارسا در رسیدن به فینال جام حذفی اسپانیا در گفت و گویی طولانی به انالیز شرایط تیمش پرداخت.

او در بخشی از صحبت هایش درمورداحتمال انجام تغییراتی در بازی تیمش در مصاف با میلان گفت:« زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود، یعنی یک جای کار ما می لنگد. نباید این اشتباه را کرده و اصلا عملکرد خودمان را مورد بررسی قرار ندهیم. ما به خوبی از پس اوضاع برنمی آینم. به همی خاطر هم سرمربیانی را داریم که واقعا به آنها اطمینان داریم و به لطف آنها باید اوضاع تیم در این روزها را مورد بررسی قرار دهیم. »

دراینجا متن صحبت های اینیستا را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم. دراینجا می توانید بخش دوم صحبت های این بازیکن توانا را به گزارش آ.اس مطالعه کنید:

*بازی ال کلاسیکوی روز شنبه: باید فاصله مان در لالیگا رادر این بازی سخت حفظ کنیم

*مسی: بحث این روزهای بارسا بحث تیمی است؛ نه اینکه او بهتر است یا بدتر

* حذف بارسا: تیم ما این شایستگی را دارد که در آرامش باشد. بارسلونا هم می تواند ببازد و در یک بازی حذفی توسط یک تیم خیلی بزرگ که بهترین بازیکنان دنیا را دارد حذف شود. بارسلونا هم این حق را دارد که یک بار در آن جایگاهی که همیشه قرار داشته، قرار نگیرد. این یک واقعیت است. نباید فراموش کنیم که ما در لالیگا صدرنشین هستیم و موقعیت مهمی داریم. باید از همه جنبه‌ها به اوضاع نگاه کرد. روح همه ما از حذف شدن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به دست رئال مادرید ضربه خورده ولی می دانیم که در هر صورتی باید اتفاقات بد را کنار گذاشت. ما وقتی قهرمانی سه گانه به دست می آوریم و همه می گوئیم که چه تیم خوبی هستیم، تنها نیستیم. پس وقتی اتفاقات بد می افتد هم باید به همین ترتیب اوضاع ادامه یابد.

*هواداران: در روز دوازدهم مارس، هواداران ما مثل بازی روز ۳شنبه مارا حمایت می کنند وتا پایان بازی از ما به حمایت می پردازند. تیم ما هم تا آخرین لحظه بازی مبارزه می‌کند و باید ببینیم که چه خواهد شد.

*سطح فیزیکی بازیکنان: بدون هیچ گونه وابستگی به بازی هایی که انجام داده ایم، باید بگویم که تیم ما در سطح خوبی است؛ هر فصل رقابت کردن سخت است و حفظ شرایط بازیکنان در سطحی بالا به شدت دشوار است. فکر نمی کنم که تفاوت خاصی وجود داشته باشد. می دانیم که این برهه زمانی در تمام فصول و حضور دراین شرایط و رسیدن به این مراحل واقعا سخت است. ولی اوضاع اینجا متوفق نمی شود. روز شنبه یک بازی دیگر داریم و هفته بعدش هم بازی دیگری انتظار مارا می کشد.

*داوری: شغل داوری همیشه شغل سختی است. در جریان هر مسابقه همیشه یک بازی در زمین چمن در جریان است و یک بازی خارج از آن.اگر سرمربی تیم ما در موردداور مسابقه چنین صحبتی کرده، حتما نظرش این است. ما همیشه درمورد داوران صحبت می کنیم. اگر بگذاریم آنها کارشان را بکنند همه چیز بهتر هم پیش می رود

*واران: او بازیکن آینده داری است. واران خیلی جوان است و دریکی از بهترین تیم های دنیا توپ می زند

*پست اختصاصی در زمین چمن: همه دنیا می دانند که من چطور فکر می کنم. ولی من باید در هر پستی که من را در زمین مسابقه به کار می گیرند، حداکثر توانم را استفاده کنم. سرمربی تیم است که دستور می دهد و جز او هیچ فرد دیگری نیست. من دراین گونه موارد جر و بحث راه نمی اندازم. جایگاه و پستم در ترکیب تیم مهم نیست و آنچه برایم اهمیت دارد این است که تیم به پیروزی برسد و تنها نگرانی من تک تک بازی های پیش روی تیمم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391