برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه ۶۰۰۰یورویی مارسلو به خاطر رانندگی با گواهینامه غیرمتعبر

جمعه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۰ — گل

دادگاه شماره ۱۱ شهر مادرید، مارسلو ویه را، مدافع برزیلی باشگاه رئال مادرید را به پرداخت جریمه ای ۶هزار یورویی محکوم کرده.

مارسلو

.دلیل درنظر گرفتن این جریمه هم خلاف و اقدام علیه امنیت زندگانی است. چرا که او در حالی پشت فرمان نشسته که مجوز رانندگی نداشته و در گواهینامه اش، امتیاز لازم برای رانندگی کردن را نداشته

طبق اعلام دادگاه عالی مادرید، این بازیکن برزیلی می بایست در طول ۸ ماه پیش رو، به صورت روزانه، روزی ۲۵ یورو جریمه دهد. مارسلو در ساعت ۱۳.۳۰ دقیهق روز ۱۲ فوریه مرتب تخلف رانندگی شده و در کیلومتر۳ جاده ام۱۲ در حالی در حال رانندگی مشاهده شده که مجوز رانندگی نداشته؛ دلیلش هم این بوده که او کمی قبل از این اتفاق، تمام امتیازات و حق رانندگی از او سلب شده بود.این بازیکن برزیلی در اطراف شهرک ورزشی رئال مادرید مورد بازرسی قرار گرفته و زمانی که نیروهای پلیس از او مدارک رانندگی اش را خواسته اند، مشخص شده که امتیازاتی که به او اجازه رانندگی و تردد در شهر را می دهند، به حد نصاب نمی رسد و عملا گواهینامه اش اعتباری ندارد.

البته مارسلو تنها بازیکنی نیست که درهفته های اخیر برسر رانندگی کردن به مشکل برخورده؛ چرا که سحرگاه روز ۳ فوریه ، کریم بنزما هم به خاطر رانندگی با سرعت ۲۱۶کیلومتربرساعت متوقف شده بود و روز ۲۶ ماه مارس دادگاهی خواهد شد.

مارسلو در صفحه توئیترش نوشت :" بعضی چیزها چه زود فراموش می شوند . " تا به نوعی در مورد شرایط خودش کنایی حرف زده باشد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391