برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تبانی در فوتبال لبنان پای اینترپل را هم وسط کشید

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۸ — ایسنا

پلیس بین الملل اعلام کرد که حاضر است در تبانی اخیر فوتبال لبنان با این کشور همکاری کند.

چند هفته پیش فادی زریقات، رییس کنفدراسیون فوتبال غرب آسیا که مامور بررسی پرونده تبانی در فوتبال لبنان شده بود، مجازات بازیکنان خاطی لبنان را اعلام کرد که در این مجازات‌ها هیچ اشاره‌ای به بازی مشکوک لبنان و قطر در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ نشده بود.

پلیس بین‌الملل (اینترپل) اعلام کرد که حاضر است با لبنانی‌ها در پرونده تبانی گسترده اخیر این کشور همکاری کند.

جهاد الشحف، دبیر فدراسیون فوتبال لبنان گفت: نامه اینترپل را دریافت کرده ایم و در جلسه آینده تصمیم مناسبی اتخاذ خواهیم کرد.

او درباره درخواست فیفا از فدراسیون فوتبال لبنان برای ارائه گزارش کامل تحقیقات گفت: ما در فدراسیون فوتبال لبنان وظیفه خود را انجام داده ایم و نتیجه تحقیقات و مجازات خاطیان را به فدراسیون بین المللی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده ایم. هنوز چیز جدیدی در این زمینه دریافت نکرده ایم. چنانچه خواسته جدیدی به دست ما رسد فدراسیون آماده است تا گزارش کامل فادی زریقات را ارائه دهد. شواهد حاکی از این است که این پرونده با همکاری اینترپل دوباره به جریان می افتد، چرا که این مساله فقط مختص لبنان نیست و تمام کشورهای مظنون از جمله سنگاپور،هنگ کنگ و چند کشور دیگر در جنوب شرق آسیا را در بر می گیرد.

پیش از این پلیس بین الملل(اینترپل) با ارائه گزارشی از فهرست ۴۰۰ نفره از بازیکنان و مسئولان اداری که به تبانی و شرط بندی متهم شده بودند خبر داده بود.

در گزارش فادی زریقات، رئیس اردنی فوتبال غرب آسیا و رئیس کمیته تحقیقات پرونده تبانی در فوتبال لبنان، ۲۴ بازیکن و یک عضو اداری از باشگاه‌های لبنان به عنوان گناهکار شناخته و معرفی شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391