برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسکرانو:اینجا یاد گرفتم که بزرگترها فروتن تر هستند

سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۱۸ — گل

خاویر ماسکرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا از حضور در تیم کاتالان به شدت خوشحال است.

خاویر  ماسکرانو

او بعد از آنکه یکی از مهره های کلیدی لیورپول رافا بنیتس بود، به بارسلونا پیوست.

البته او از انتقال به تیم کاتالان به هیچ وجه پشیمان نشده است. هرچند که در تیم بارسا در پست متفاوتی بازی می کند؛ با این وجود این ستاره آرژانتینی معتقد است که در بارسا درس های زیادی آموخته:« از زمانی که به بارسلونا آمدم، همیشه این ذهنیت را در سرم دارم که باید بهترین عملکرد ممکن را به نمایش بگذارم. خودم را در اختیار تیم قرار دهم و تمام توانم را به کار بگیرم. بر این باور هستم که این موضوع واقعا به نفعم بوده و حالا ارزش هایم را به خوبی ارزیابی می کنند. هیچ وقت در گفتن اینکه بازیکنی که در پست تخصصی من بازی می کند، بهتر از من است، درنگ نمی کنم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ماسکرانو خوشحال است که در تیمی بازی می‌کند که هرروز در آن درس های جدیدی می آموزد:« من در بارسلونا هرروز درس های جدیدی می آموزم ولی اگر چیزی است که در اینجا دریافته باشم این است که در دنیای فوتبال، بزرگترین‌ها و آن هایی که به تاریخ پیوسته اند، فروتن تر از بقیه هستند؛ افرادی مثل چابی، اینیستا، پویول، والدس، پیکه و بوسکتس، بازیکنانی که نه تنها با تیم بارسلونا تمام افتخارات ممکن را کسب کرده اند، بلکه با قهرمانی در اروپا و دنیا، مبدل به چهره‌ها و الگوهای فوتبال اسپانیا شده اند ولی کاملا طبیعی به زندگی ادامه می دهند و این چیزی است که من در جای دیگری ندیده ام. بارسلونا تیم ویژه ای است و خیلی سخت است که تیمی در این حد و اندازه‌ها پیدا کنی که بعد و وجهه انسانی هم در آن باشگاه تا این حد بارز و شاخص باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391