برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو و احوالپرسی از تیتو توسط رورا

جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۶ — گل

سرمربی پرتغالی رئال مادرید حال و احوال تیتو، سرمربی بیمار بارسلونا رااز رورا، دستیارش جویا شده است.

ژوزه مورینیو و یوردی رورا

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، قبل از آغاز بازی سه شنبه شب دو تیم رئال مادرید و بارسلونادردور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری که با برد ۱-۳ رئال همراه بود و هنگامی که سرمربیان دو تیم برای دست دادن و احوالپرسی به هم نزدیک شده بودند، مورینیو جویای احوال تیتو شده است.

مورینیو، از رورا، دستیار تیتو که در غیاب او هدایت بارسلونا را در دست دارد پرسیده:« تیتو چطور است؟ می خواهم که حمایت و سلام من را به او برسانی تا هرچه زودتر خوب شود.»

این درحالی است که در ثانیه های قبل از شروع بازی، فشار زیادی برروی سرمربیان دو تیم است ولی حتی دراین شرایط سخت نیز سرمربی پرتغالی رئال، تیتو را فراموش نکرده بود و با دیدن رورا، حال و احوال تیتو را جویا شد. او در طول مدتی که بیماری تیتو مجددا عود کرد و زیر تیغ جراحی رفت، بارها نگرانی اش را درمورد شرایط سلامت او ابراز کرده بود.

این طور به نظر می رسد که این نگرانی و احوالپرسی مورینیو به این کمک خواهد کرد تا هرچه سریعتر تصویر نه چندان جالبی که در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در سال گذشته شاهدش بودیم به دست فراموشی سپرده شود.برخوردی که طی آن مورینیو انگشتش را در چشم تیتو فرو کرد.

البته بعد از آن بارها ژوزه مورینیو به صورت مستقیم و غیرمستقیم به خاطر آن رفتار عذرخواهی کرد و بعد هم در جریان ال کلاسیکوهای بعدی تیتو ومورینیو باهم دست دادند تا آن ماجرا را فراموش شده جلوه دهند.

حالا مورینیو یک گام دیگر برداشته تا شخصیت انسانی بزرگش رابه نمایش بگذارد. قبل از آغاز بازی ۳شنبه شب، نه فقط مورینیو، بلکه سایر اعضای کادر مدیریتی رئال به سرکردگی فلورنتینو پرس، احوال تیتو را از روسل جویا شدند.آنها بااطلاع از اینکه روسل بعد از این بازی به نیویورک سفر می‌کند تا با تیتو دیدار کند، پیغام های انرژی بخششان برای تیتو را از طریق روسل ارسال کردند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391