برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر نیمار: معلوم است که با بارسا مذاکره می کنیم

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۴ — گل

پدر نیمار در صحبت هایی اعلام کرده که چطور می توان تیمی مثل بارسلونا را نادیده گرفت

نیمار

نیمار دا سیلوا، پدر نیمار، ستاره جوان باشگاه سانتوس در گفتگو با روزنامه برزیلی لانس درمورد اینده پسرش صحبت کرده و در پاسخ به این سوال که آیابا سران بارسلونا درمورد آینده پسرش مذاکره می کنند یا خیر گفت:« معلوم است که با بارسلونا مذاکره می کنیم. چطور می توان تیمی مثل بارسلونا را نادیده گرفت.»

پدر نیمار در ادامه صحبت هایش گفت:« من قسم نمی خورم که توافقی با بارسلونا صورت نگرفته باشد ولی من مرد عمل هستم. چطور می توان وقتی که هنوز با سانتوس قرار داد داریم با تیم دیگری قرارداد امضا کنیم؟ تیمی هست که از ما خواسته تا قبل از اینکه تصمیم نهایی مان را بگیریم، با آنها نیز مذاکره کنیم (احتمالا منظور پدر نیمار منچسترسیتی است) ولی نمی توانم..نمی خواهم بیشتر از این حرف بزنم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، پدر نیمار در ادامه صحبت هایش گفت:« این صحت ندارد که نیمار درسال ۲۰۱۴ و با اتمام قراردادش با سانتوس به صورت مجانی از این تیم جدا می شود. نامردی است که چنین چیزی گفته شود. او به صورت رایگان و تحت عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری نمی رود. این در قراردادش درج شده است. تنها چیزی که در حال حاضر می توان با قاطعیت گفت این است که نیمار بازیکن سانتوس است و قراردادی را پیش رو دارد که می خواهد آن را تکمیل کند.»

نیمار دا سیلوا در بخش دیگری از صحبت های پرازتناقضش گفت:«نمی دانم که آیا نیمار قبل از اتمام قراردادش سانتوس را ترک می‌کند یا نه. او در حاشیه تمام این صحبت هاست وخودش را قاطی اخباری که گفته اند که او در سال ۲۰۱۳ سانتوس را ترک می کند، نمی نماید.کاملا واضح است که هر بازیکنی روزهای خوب و روزهای بد دارد ولی این حرفهای روی او تاثیر نمی گذارد.او خوشبخت است؟ معلوم است که خوشبخت است. نیمار عاشق زندگی اش و پسر کوچولویش است. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391