برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید نخست وزیر کرواسی از نامه سرگشاده میشل پلاتینی

سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۲۶ — واحد مرکزی خبر

کرواسی روز دوشنبه به شدت از میشل پلاتینی رئیس اتحادیه فوتبال اروپا انتقاد کرد و گفت:

سرگشاده وی به زوران میلانوویچ نخست وزیر کرواسی و درخواست وی مبنی بر سرکوب خشونت در فوتبال این کشور «نامناسب» بوده است.
میلانوویچ در یک کنفرانس خبری گفت: هرکس می‌خواهد با من مکاتبه کند و خواهان کمک من به حل مشکلات در سازمان متبوعش شود، نباید نامه سرگشاده بنویسد.
نخست وزیر کرواسی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: من با این روش مشکل دارم، به هر حال ما یک دولت هستیم.
رانکو استوجیچ و زلیکو جوانویچ وزرای کشور و ورزش کرواسی نیز در یک بیانیه مشترک گفتند: ما این شکل خطاب قرار دادن نخست وزیر کرواسی را نامناسب می‌دانیم.
میشل پلاتینی اواخر فوریه در نامه ای به نخست وزیر کرواسی و ایویکا داچیچ همتای صرب خود که همچنین به طور عمومی منتشر شد، از آنها خواهان سرکوب خشونت مربوط به فوتبال شد.
پلاتینی گفت: خشونتهای بیشتر فوتبالی در کرواسی و صربستان که در تاریخ ۲۲ مارس بازی پرتنشی را برای انتخابی جام جهانی خواهند داشت، ممکن است عواقبی نظیر محرومیت از رقابتهای بین‌المللی را به همراه داشته باشد.
در شرایطی که داچیچ روز جمعه متعهد به سرکوب اوباش مرتبط با فوتبال شد، میلانوویچ گفت: ما هم اکنون در حال کار روی این موضوع هستیم، اما نه به خاطر پلاتینی بلکه به خاطر جامعه کرواسی.
میلانویچ گفت: در پایان آنکه به دردسر می‌افتد، دولت نیست بلکه افراد حاضر در فوتبال کرواسی هستند.
به گزارش خبرگزاری آلمان، استوجیچ و جوانوویچ حتی خاطرنشان کردند: اگرچه از مشکل خشونت در فوتبال آگاه هستند، نمی‌توانند با برجسته سازی این موضوع در نامه پلاتینی به ویژه پس از موارد شرط بندی و فساد در یوفا موافق باشند. آنها همچنین از سازمان ملی فوتبال(اچ ان اس) به شدت انتقاد کرده و هشدار دادند که این سازمان سعی دارد به شکل غیرقابل قبولی مسئولیت‌ها را از خود به دولت منتقل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391