برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس کمیته فوتسال فیفا موقتا محروم شد

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۵ — ایسنا

کمیته اخلاق فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) مانیلال ورنون فرناندو رییس کمیته فوتسال فیفا را موقتا به مدت حداکثر ۹۰ روز محروم کرد.

بنا به درخواست میشل گارسیا (رییس کمیته اخلاق) و هانس یوآخیم اکرت (رییس کمیته حقوقی) ورنون مانیلال فرناندو را از هر گونه فعالیت مربوط به فوتبال در سطح ملی و بین‌المللی برای مدت حداکثر ۹۰ روز محروم کرد.

این تصمیم بر طبق قوانین کمیته اخلاق فیفا به منظور جلوگیری از دخالت در حقایق و احترام به قوانین حقوقی در این کمیته گرفته شده است.

این گزارش نتیجه تحقیقات صورت گرفته از اکتبر ۲۰۱۲ تاکنون بوده است. این پرونده اکنون در حوزه‌ی اختیارات کمیته قضایی فیفا است و هرگونه اقدامی که این کمیته صلاح بداند، صورت خواهد گرفت.

مانیلال فرناندو سریلانکایی که سابقه ریاست کنفدراسیون فوتسال آسیا- AFC را در کارنامه دارد، از سال ۲۰۱۱ عضو کمیته فوتسال فیفا بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391