برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رورا (۱): مصاف با رئال همیشه به نظر من سخت است

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۴ — گل

جوردی رورا دستیار تیتو ویلانووا در باشگاه بارسلونا در غیاب این مربی جوان که برای انجام شیمی درمانی درنیویورک به سرمی برد درکنفرانس خبری تیم کاتالان قبل از برگزاری بازی دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل رئال مادرید شرکت کرد.

یوردی رورا

او در این کنفرانس خبری از رئال مادرید و از داور مسابقه و آمار منفی بازیهایی که او برای بارسا سوت زده صحبت کرد.

متن صحبت های رورا را در دوقسمت برایتان آماده کرده ایم. بخش اول این گفتگو بدین ترتیب است:

*رئال مادرید: هیچ وقت مشخص نیست که شاهد چه رئال مادریدی خواهیم بود ولی آنها می بایست در این بازی به گل برسند و به دنبال یک نتیجه مطلوب خواهند بود. ما هم در انتظار چنین بازی ای از سوی آنها هستیم. بازی خیلی سخت و پیچیده ای خواهد بود. ولی تیم ما کاملا متمرکز است. مصاف بارئال همیشه به نظر من سخت است.

*سختی بازی: تمام بازیهای بارسا- رئال سخت و پرفشار هستند.باید درخواست کرد که از حد و مرزهای ورزشی خارج نشوند.

*بارسلونا: ما تیمی هستیم که همیشه تهاجمی بازی می کنیم و به دنبال دروازه حریف هستیم.

*گلهای دریافتی: میتوان این طور گفت که می شود برخی حرکت‌ها و اشتباهات را به تیم مانسبت داد. در حال تلاش هستیم تا اشتباهاتمان را اصلاح کنیم

*مسی: حیف که او در اوج آمادگی نیست. قطعا همه انسانها حاشیه پیشرفت و بهبود دارند و من و شما هم همین طور هستیم. صحبت کردن در مورد ماجراهای اخیر به نظر من در قالب این کنفرانس خبری نیست.

*مهاجم نوک: ما همه چیز را ارزیابی می کنیم و ممکن است یک متغیر مهم در تیممان داشته باشیم. حضور یک مهاجم نوک در ترکیب تیممان را رد نمی کنیم. همه چیزبا توجه به شرایط بازی مشخص خواهد شد. ما راهکارهای تاکتیکی متعددی را پیش رو داریم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391