برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونالدو: انتقاد بخشی از فوتبال است

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۰ — گل

انتقاد یکی دیگر از بخش های فوتبال است ولی دردناک ترین اتفاق، انتقاد از مسائل خارج از زمین چمن است

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در گفتگو با مجله جی کیو که روز ۲۶ فوریه به فروش می رسد درمورد مسائل مختلف فوتبالی صحبت کرده. او اعلام کرده که انتقادات هم بخشی از دنیای فوتبال است و باید با آن کنار آمد؛ هرچند که اعلام کرده که دردناک ترین نوع انتقاد، مطرح کردن مسائل خارج از زمین فوتبال است. رونالدو در این گفتگو از مسائل شخصی ترش که شاید کمتر کسی از آن خبر داشته باشد، از زندگی شخصی اش و موضوعات مختلف صحبت کرده. مسائلی که به نحوی با فوتبال مرتبط است. گزیده صحبت های رونالدو را در ۲قسمت برای شما آماده کردیم که شما را به خواندن قسمت اول آن دعوت می کنیم:

انتقادات: انتقادات بخشی از کار و تجارت ماست. باید با این کنار بیائیم. آنچه برای من دردناک تر از هر چیزی است، انتقادات خارج از زمین فوتبال است. زمانی که در مورد نحوه بازی ام صحبت می شود، ناراحت نمی شوم؛ باز هم تکرار می کنم. چون وقتی می لغزم،خودم اولین نفری هستم که متوجه می شوم

*رئال مادرید: جام های قهرمانی مهم هستند . بقیه مسائل هم اهمیت زیادی دارند. رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیاست. مردم توقع دارند که ما ایده آل و بی عیب ونقص باشیم ولی به نظر من همیشه فضایی برای بهبود وجود دارد.

*کلونی پرتغالی‌ها در رئال: درمورد شکل گیری احتمالی کلونی پرتغالی‌ها در رختکن رئال باید بگویم که در ابتدا بیشتر با په په و کاکا می گشتم، چون ما زبان مشترکی داشتیم و همگی پرتغالی حرف می زدیم ولی این حکایت از وجود یک کلونی در رختکن رئال ندارد. من دوستان فراوانی در رختکن رئال مادرید دارم و دوستانم مختص به هموطن هایم نمی شوند.

*رابطه صمیمانه باسرالکس فرگوسن: من اختلاف نظرهایی با سرالکس فرگوسن دارم ولی این در روابط افرادی که مدتی طولانی در سطوح بالا با هم در ارتباطند، طبیعی است. در هر صورت من احساس محبت خاصی به فرگوسن دارم. او به عنوان یک سرمربی و یک انسان فوق العاده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391