برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونالدو: فرگوسن به من آموخت که حرفه‌ای رفتار کنم

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۲ — ورزش۳

ستاره پرتغالی رئال مادرید انتقاد از مسائل بیرون زمین را عامل بیشترین ناراحتی خود عنوان کرد.

کریستیانو رونالدو و سر الکس فرگوسن

کریستیانو رونالدو ستاره روی جلد شماره ماه مارس مجله اسپانیایی GQ است که قرار است ۲۶ فوریه منتشر شود.

وی در مصاحبه‌ای با این مجله اظهار داشت: انتقادها در قلمرو کار ما وجود دارد اما چیزی که بیش از همه مرا ناراحت می‌کند انتقاد از مسائل بیرون زمین است.

رونالدو ادامه داد: وقتی انتقادها از شیوه بازی کردن من باشد، برایم مهم نیست زیرا من خودم اولین نفری هستم که وقتی اشتباه می‌کنم دستانم را به نشانه تسلیم بالا می‌برم.

ستاره پرتغالی رئال مادرید خاطرنشان کرد: گاهی در کارم این نیاز حس می‌شود که دیواری بین خودم و دیگران بکشم اما شخصیت من تغییری نکرده است. من هنوز همان آدمی هستم که همیشه بودم.

وی اضافه کرد: دوستان فراوانی در رئال دارم که تنها هم‌وطنان پرتغالی‌ام نیستند. مسلما در ابتدای ورودم با کسانی چون په‌په و کاکا دوست شدم زیرا به یک زبان صحبت می‌کردیم اما این به معنای آن نیست که یک گروه پرتغالی تشکیل داده‌ایم.

کریستیانو رونالدو با اشاره به دوران کودکی‌اش گفت: اولین شی‌ء اصیل فوتبالی‌ام یک پیراهن سیاه و سفید ناسیونال دی مادیرا بود؛ تیمی از فونچال. اولین باری که این پیراهن را بر تن کردم، ۷ ساله بودم و ارزش‌ زیادی برای من داشت.

کاپیتان تیم ملی پرتغالی تأکید کرد: فرگوسن به من گفت مثل یک حرفه‌ای رفتار کنم، خودم باشم، روی اهداف خودم تمرکز کنم و هرگز عقیده‌ام را از دست ندهم.

وی افزود: فوتبال زندگی من است. دوست دارم حتی زمانی که کفش‌هایم را آویختم، در این دنیا بمانم اما در حال حاضر می‌خواهم روی سال‌هایی تمرکز کنم که به عنوان یک بازیکن پیش رو دارم. تنها زمان خواهد گفت که پس از آن چه اتفاقی رخ خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391