برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل: تا برگشت تیتو، آب از آب تکان نمی خورد

چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۲ — گل

رئیس باشگاه کاتالان اعلام کرده که حتی اگر به قیمت ازدست رفتن تمام جامها باشد، تا بازگشت تیتو شاهد تحولی در بارسا نخواهیم بود

ساندرو روسل

ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا عصرروز دوشنبه درکنفرانسی خبری شرکت کرد و طی آن اعلام کرد که تیتو ویلانووا همچنان مربی بارسلونا خواهد ماند.

روسل درمورد شرایط فعلی تیتو گفت:«تیتو درحال انجام درمان های شیمی درمانی و رادیو تراپی است و با روحیه فراوانی مراحل درمانی اش را انجام می دهد.او هر روز با رورا و زوبی زارتا درتماس است تا درجریان اتفاقاتی که درباشگاه رخ می دهد قرار بگیرد.او تمام بازیهای لالیگا را دنبال می‌کند ومی توانم حریفان را آنالیز کند. با درنظر داشتن شرایط فعلی حالش خوب است و انگیزه های خیلی زیادی برای بازگشت دارد.امیدواریم که در اواخر ماه مارس به جمع مابازگردد.خود تیتو هم خوشحال است، چون روزشماری را آغاز کرده و ماهم بی صبرانه منتظربازگشت او هستیم.»

روسل ادامه داد:« روانشناسان ورزشی می گویند که در سی روز غیبت سرمربی، تدریجا عملکردتیم افت می کند.الان ما چندین روز بدون لیدرمان سپری کردیم. فکر نمی کنم که افت ما دراین سه بازی به خاطر نبود تیتو بوده باشد.من دوست دارم که این پیغام آرامش بخش را منتقل کنم که دنیا تمام نشده؛هرچند که گاهی وقتها برعکس این به نظر می رسد. زوبی زارتا، رورا و تیتو با هم در حال تلاش هستند تا شادابی و قبراقی را به تیم برگردانند. به نظر من دراین میان کمی اغراق می شود.اگر دو تیم باشد که می توان مقابل آنها باخت، میلان و رئال مادرید هستند. من احساس می کنم که ما در مهمترین تورنمنت پیش رو حضور داریم؛ تورنمنتی که با ثبات جایگاه مطمئنی داریم.اگر نتوانیم در بازی مقابل میلان به دور بعد برسیم هم فکر نمی کنم که دنیا غرق شود. همچنان در لالیگا صدرنشین خواهیم بود. به همین خاطر هم فوتبال یک ورزش است و یک محاسبه ریاضی صرف و یا مرگ و زندگی نیست..فقط یک ورزش است. من هیچ شکی ندارم که همه تمام تلاششان را برای صعود به کار می گیرند. در این باشگاه وقتی تیم شکست می خورد، احساس شکست کل تیم را فرا می گیرد. از نظر تاریخی همیشه همین طور بوده.امیدوارم که سهامداران باشگاه هم در طول این سالها به بلوغ رسیده باشند.بازیکنان ما ۴ سال است که در سطح خیلی بالایی توپ می زنند و مثل همه انسانها درازای اتفاقاتی که می تواند روی همه تاثیربگذارد، سختی می کشند.»

روسل در پایان درمورد جایگاه تیتو گفت:« تیتو تا زمانی که بازگردد، سرمربی تیم ماست. هراتفاقی هم که بیفتد سرمربی ماخواهد بود. رورا از نظر من یک قهرمان است. او مسئولیتی را برعهده گرفته که اصلا به او مربوط نمی شد واز بازیکنان تیم هم تشکر می کنم که بارآسیب روانی سختی را می کشند ولی هنوز هم به تلاش ادامه می دهند.تا زمانی که تیتو به اینجا بازگردد، آب از آب تکان نمی خورد، حتی اگر به قیمت از دست رفتن تمام جام‌ها تمام شده باشد. اگر تیم به قهرمانی برسد، خیلی خوب است ودرغیر این صورت یک بدشانسی بزرگ خواهد بود. تنها اولویت ما، بهبود تیتو است. مسائل دیگر دراولویت بعدی هستند.هرچند که از تلاش برای به دست آوردن هیچ جامی دست نخواهیم کشید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391