برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوبی سارتا: تیتو زود برمی گردد

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۵ — گل

مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرد که سرمربی ۴۴ ساله این تیم بعد از پشت سرگذاشتن دوره شیمی درمانی به زودی از نیویورک به بارسلونا باز خواهد گشت

آندونی سوبی سارتا

آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرد که تیتو ویلانووا، سرمربی باشگاه بارسلونا به زودی از نیویورک به بارسلونا بازخواهد گشت .این درحالی است که تیتو در اواخر ماه دسامبر غده پاروتیدش را به تیغ جراحی سپرد و در اکثر دیدارهای بارسلونا در سال ۲۰۱۳ غایب بود و جوردی رورا،دستیار تیتو، هدایت بارسا را در دست داشت.

اما حالا سوبی سارتا، مدیر ورزشی باشگاه کاتالان از بازگشت قریب الوقوع تیتو خبر می دهد. او به کانال پلوس گفته:« تیتو به زودی برمی گردد و این علامت مثبت و خوبی است. این طور به نظر می رسد که او کارهایی که می بایست را در نیویورک انجام داده و به اتمام رسانده و خودش تصمیم می گیرد که چه زمانی به اوج آمادگی می رسد.»

رورا هم در صحبت هایی از بازگشت قریب الوقوع تیتو خبر داد و گفت:« گفتم که امیدوارم این آخرین بازی باشد که من هدایت بارسلونا را در دست دارم، چون این بدان معناست که تیتو در حال بازگشت است. من نمی خواهم به آنالیز این دوره ای که هدایت بارسا را در دست داشتم بپردازم.آنالیز و ارزیابی عملکرد تیم در طول این مدت را می بایست در پایان فصل انجام داد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391