برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ژینولا: شهرت بکام بیش از توانایی هایش است

جمعه، ۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۴ — گل

دیوید ژینولا، ستاره سابق فوتبال فرانسه، انتقال دیوید بکام به پاری سن ژرمن را تنها یک برنامه تبلیغاتی برای مالکان قطری باشگاه پاریسی دانست.

دیوید بکهام

کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس در آخرین روز بازار نقل و انتقالات زمستانی راهی پاری سن ژرمن شد و می تواند اولین بازی اش برای این تیم را در دیدار یکشنبه شب برابر المپیک مارسی انجام بدهد.

اما ژینولا معتقد است که این انتقال به دلیل شایستگی های فنی صورت نگرفته و اعلام کرد که بزرگترین تاثیر بکام، جلب توجهات رسانه ای و تجاری برای باشگاه پاری سن ژرمن خواهد بود.

او در گفتگو با لو پاریزین گفت:" از نظر استراتژیک، این ایده فوق العاده ای است. این یک بازاریابی آنگلوساکسونی است.
اکنون مردم سراسر دنیا اخبار پاری سن ژرمن را می شنوند. با اعلام اهدا دستمزد او به خیریه، یک تاثیر دراماتیک هم ایجاد شد.

با حضور او، بکام باعث جلب طرفدارانی برای پاری سن ژرمن در سراسر دنیا شد. کیفیت بکام، او را به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل کرد اما دشوار است که او را اکنون یکی از بهترین‌ها دانست.

می توان مسی را با رونالدو مقایسه کرد اما بکام را با چه کسی باید مقایسه کرد؟ یک چیز مسلم است. شهرت او فراتر از توانایی های فوتبالی اوست. "

علی رغم این انتقادات، ژینولا اشتیاق بکام برای رسیدن به موفقیت های حرفه ای بیشتر را مورد ستایش قرار داد.

" او از فرصتی که برایش فراهم می شود، استفاده می کند. زندگی خانوادگی، قراردادهای تجاری و زندگی حرفه ای او عالی است. او به خودش اجازه راضی شدن نمی دهد.
بکام ۳۷ ساله است و علی رغم پول و شهرتی که دارد، همیشه تمرینات سنگین را تحمل می کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391