برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراپاتونی: سه گانه برای بایرن؟ همه چیز ممکن است

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۴ — گل

جیووانی تراپاتونی که در مراسم افتتاح شعبه ی دوم مرکز خرید بزرگ غرب مونیخ حضور یافته بود در حاشیه ی این مراسم گذری به شرایط بایرن در این فصل زد و در گفتگویی دوستانه با خبرنگاران قهرمانی بایرن در این فصل را محتمل دانست.

تراپاتونی در گفتگویی با تی زد از روزهای خوب خود در مونیخ گفت و اظهار داشت:" من در کشورها و شهرهای بسیاری مربی گری و زندگی کرده ام اما برای من مونیخ همواره جایگاه ویژه ای داشته است."

پیرمرد دوست داشتنی ایتالیایی بایرن ادامه می دهد:" بکن باوئر، هوینس و رومینیگه هنوز هم از دوستان خوب من هستند اینکه بایرن موفق شد در این فصل چنین پیشرفتی داشته باشد بهیچ وجه تعجب آور نبود. با چنین عملکردی کسب سه گانه، همه چیز ممکن است!."

تراپاتونی در ادامه به احتمال بازگشت خود به بوندس لیگا گفت:" هرگز نگو هرگز." او در مورد احتمال حضور در مونیخ ۱۸۶۰ ادامه داد:" مردم همواره از شما موفقیت و جام می خواهند اما بدون بازیکنان بزرگ این کار شدنی نیست من تنها جیووانی هستم نه یک جیووانی مقدس!."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391