برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک آبیدال: این یک معجزه است؛ ما فقط در فکر نجات جان او بودیم

سه‌شنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۸ — گل

دکتر خوان کارلوس گارسیا والدکاساس،پزشک جراح و مسئول پیوند کبد بیمارستان کلینیک بارسلونا که جراحی و عمل پیوند کبد آبیدال را برعهده داشته، در گفتگو با رک ۱ درمورد روند بهبود این ستاره فرانسوی به صحبت پرداخته

اریک آبیدال

« آبیدال کاملا بهبود یافته است و تمام شواهد و قراین حاکی از آن است که او یک بازیکن دیگر از بازیکنان بارسلوناست. این یک معجزه است. درعمل جراحی ما تلاش می کردیم تا زندگی اش را نجات دهیم. کسی فکرش را هم نمی کرد که او شرایط بازگشت به زمین چمن را بازیابد.»

این جراح سرشناس ادامه داد:« بازگشت به زندگی عادی بعد ازانجام عمل جراحی پیوند کبد در ۹۰% مواقع رخ می دهد ولی مورد آبیدال، یک مورد استثنایی بوده است.»

درابتدا هدف این جراح سرشناس این بود که آبیدال بتواند به زندگی معمولی بازگشته و درکنار خانواده اش زندگی کند و بقیه چیزها دیگر مهم نبوده. حالا آبیدال در نظر دارد تا دو فصل دیگر در دنیای فوتبال باقی بماند و آقای والدکاساس معتقد است که باید با محافظه کاری برای این کار برنامه ریزی شود:« من فکر می کنم اگر همه چیز خوب پیش برود، او می تواند دو فصل دیگر هم بازی کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391