برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باربارا برلوسکونی: خانواده ما هیچ وقت میلان را نمی فروشد

جمعه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۴ — گل

باربارا برلوسکونی، یکی از مدیران باشگاه میلان، اعلام کرد که خانواده اش هرگز این باشگاه را نخواهند فروخت.

سیلویو برلوسکونی، پدر باربارا، در سال ۱۹۸۶ باشگاه میلان را خرید و به گفته او، پدرش هیچ علاقه ای برای فروش روسونری ندارد.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" نظر پدرم در این مورد همه ما را تحت تاثیر قرار داده؛ او می گوید میلان بخشی از قلب ماست.

خانواده ما هرگز میلان را نمی فروشد. ترتیب دادن یک شراکت و گسترش آن یک چیز است و فروختن باشگاه چیز دیگر. این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد."

باشگاه میلان در چند سال اخیر با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان بود و به همین دلیل مجبور شد تا در تابستان گذشته ستاره هایی مانند زلاتان ابراهیموویچ و تیاگو سیلوا را بفروشد.

برلوسکونی معتقد است که میلان باید اکنون مقتصدانه تر عمل کند اما به هواداران تیم قول داد که روسونری به عنوان یکی از مدعیان رقابت های چمپیونزلیگ باقی بماند.

" فکر می کنم هواداران راضی هستند که می بینند بازیکنان جوان میلان رشد کرده و به این تیم هویت می دهند. فکر می کنم باشگاه های موفق باشگاه هایی هستند که هویت دارند.

من به آرسنال فکر می کنم؛ همین طور بارسا و بایرن مونیخ. این باشگاه هایی هستند که ارزش های ویژه ای را منتقل می کنند و باعث ایجاد حس تعلق خاطر در هواداران و اعضای شان می شوند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391