برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهای بلیت بازی پاری سن ژرمن - بارسلونا در بازار سیاه به ۱۴۰۰ یورو رسید

چهارشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — واحد مرکزی خبر

بلیت دیدار دیشب تیم های فوتبال پاری سن ژرمن و بارسلونا در بازار سیاه بسیار گران به فروش رسید.

برخی از پایگاه های اینترنتی در روز دیدار بهای بلیت های در اختیار خود را به بیش از ۱۰۰۰ یورو (۱۲۰۰ دلار) رساندند.
باشگاه پاریسی هفته قبل اعلام کرده بود برای بلیت این دیدار ۷۰۰ هزار تا یک میلیون تقاضا دریافت کرده است.ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن - پارک دو پرنس - تنها ۴۵ هزار نفر گنجایش دارد.
گفته می شود که دلالها به دفتر فروش بلیت باشگاه دستبرد زده و تعدادی از بلیت‌ها را به سرقت بردند.این بلیت‌ها در بازار سیاه تا چند صد یورو به فروش رسید.در پایگاه های فروش اینترنتی بلیت مسابقات بهای درخواست شده به ارقام نجومی رسیده بود.
این در حالیست که یک سایت مرتبط با فروش بلیت های اضافه باشگاه پاری سن ژرمن رقم فروش را از ۱۹۵ تا ۱۲۰۰ یورو تعیین کرده بود.در حراج بلیت پایگاه ای بِی نیز این رقم از ۱۵۰ تا ۱۴۰۰ یورو تعیین شد.
در فروش قانونی بلیت‌ها حداقل بها ۵۰ و حداکثر بهای بلیت جایگاه های مختلف ۳۵۰ یورو عرضه شد.فردریک لونگیپی معاون مدیر باشگاه دیروز به لوپاریزین گفت باشگاه درصدد لغو ارزش بلیت های عرضه شده در بازار سیاه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391