برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کونته: بایرن یک آسمان خراش است

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۵۷ — گل

یووه جدال رفت را با نتیجه ۲-۰به بایرن مونیخ واگذار کرد و کار نسبتاً مشکلی برای بازگشت به عرصه رقابت‌ها دارد، اما بیانکونری به بازگشت به این مسابقات امیدوار هستند.

آنتونیو کنته

آنتونیو کونته، مربی یوونتوس در نشست خبری پیش از بازی با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان گفت:

” در مقابل تیم بسیار قدرتمندی قرار می‌گیریم.ما تشنه موفقیت هستیم و در بهترین حالت برای نمایش عملکردی بهتر از خود هستیم و هشدار می‌دهیم که در این مسابقه متفاوت ظاهر خواهیم شد. دیدار رفت ثابت کرد که بایرن تیم فوق العاده قدرتمندی است که بازی فیزیکی را ارائه می‌کند، تایید کردیم که آن‌ها یکی از مدعیان اصلی کسب این عنوان هستند. در سال‌های اخیر آن‌ها بیشتر از ما کار کرده اند و دو بار در سه سال گذشته به فینال رقابت‌ها رسیده اند. اما ما اکنون پس از چند سال دشوار به عرصه این رقابت‌ها برگشته ایم، به طور واضح فاصله زیادی بین ما وجود دارد، ما هوز در یک سوم راه تکمیل پروژه یوونتوس هستیم. بایرن یک آسمان خراش است، اما ما هنوز در حال ساختن آن هستیم.”

کنته در ادامه خاطرنشان کرد :” اگرچه، خوشنود هستیم که فاصله ما به اندازه فاصله‌‌مان در دیدار رفت نیست، این فاصله واقعی نبود، واقعا می‌خواهیم کاملاً نسبت به دیدار رفت متفاوت ظاهر شویم، بازیکنانم می‌خواهند نشان دهند که در آلمان نتوانستند بازی خود را نشان دهند. ما از حضور دراین مرحله چمپیونز لیگ لذت می‌بریم، جو تماشاگرانمان قطعاً روی روند بازیمان تاثیر می‌گذارد. تنها دو سال از یوونتوس من گذشته، پس نگران حذف در این مرحله نیستم، اگرچه امید زیادی به فرداشب و تیمم دارم

«حس و حال مناسبی در اردو وجود دارد که البته به دلیل برد شنبه هم هست. بازیکنان بسیار دوست دارند بازی کاملا متفاوتی این‌جا انجام دهند.بازگشت به این رقابت بزرگ عالی است و حمایت طرفداران ما را به پیش خواهد راند.»

او همچنین درباره حرفهای بکن باوئر درباره بوفون هم گفت:جانلوئیجی تحت تاثیر این حرفها قرار نخواهد گرفت . او یک قهرمان است ....

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391