برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک فتوای مهم در عربستان؛ غیر شرعی است !

پنجشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۶ — گل

روزنامه‌ی "الوطن" چاپ عربستان سعودی امروز یک خبر از فتوای مهم یکی از اعضای شورای پژوهشگران ارشد این کشور منتشر کرد که بسیار تامل برانگیز است و البته تعجب‌برانگیز.

دکتر علی الحکمی، عضو شورای پژوهشگران ارشد عربستان صعودی در فتوائی مهم اعلام کرد که حضور ورزشکاران حرفه‌ای در کشورهای اروپا قبل از سن ۱۸ سالگی غیر شرعی است !

روزنامه‌ی "الوطن" نیز امروز این فتوا را به همراه دلایل توجیهی آن چاب کرد : "این بازیکنان از دیدگاه قانون بین‌المللی کودک محسوب می‌شوند و فرستادن آن‌ها به کشورهائی که محیط اجتماعی آن‌ها برای ما معلوم ومشخص نیست، باعث خواهد شد که نحوه‌ی تفکرات و البته سطح اندیشه‌ی آن‌ها به خطر انداخته شود و این امر به بهانه‌ی حرفه‌ای شدن به هیچ‌وجه جایز نیست."

نکته‌ی جالب‌تر آن است که دکتر علی الحکمی، حضور این بازیکنان زیر ۱۸ سال به همراه پدر و یا برادر بزرگ‌تر در کشورهای اروپائی برای تطبیق با شرایط حرفه‌ای و رشد و پروش در آن شرایط را غیر شرعی اعلام کرده است؛ چراکه لزومی برای این امر ندیده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391