برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت گوران پاندس از گفته‌های جنجالی مورینیو

پنجشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۱ — ایسنا

بازیکن سابق مورینیو در اینتر گفته‌های جنجالی مورینیو درباره تقلب در انتخاب بهترین مربی فوتبال جهان را تایید کرد.

ژوزه مورینیو

روز گذشته ژوزه مورینیو - سرمربی رئال مادرید - اعلام کرد: در مراسم انتخابی بهترین مربی فوتبال جهان تقلب صورت گرفته و به همین خاطر او ترجیح داده است که در این مراسم شرکت نکند. با صحبت‌هایی که با واکنش‌های بسیار زیادی با اهل فوتبال روبرو شد.

گوران پاندس - کاپیتان تیم فوتبال مقدونیه - که یکی از رأی‌دهندگان برای انتخاب بهترین مربی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۲ بود، با حمایت از گفته‌های ژوزه مورینیو اعلام کرد: من در مراسم انتخاب بهترین مربی فوتبال جهان به ژوزه مورینیو رأی دادم اما نمی‌دانم که چرا رأی من به نام ویسنته دل بوسکه ثبت شد. به نظر من در این انتخابات تقلب صورت گرفته است.

در لیست انتخابات گوران پاندس نام ۱- ویسنته دل بوسکه ۲ – روبرتو مانچینی ۳- یورگن کلاپ درج شده است در حالیکه گوران پاندس معتقد است: در این انتخابات به ژوزه مورینیو رأی داده است و اصلا نامی از ویسنته دل بوسکه درج نکرده است.

گوران پاندس ادامه داد: وقتی با مسئولان فیفا تماس گرفتم تا دلیل تغییر رأی خود را جویا شوم، آنها به من گفتند که ما اطلاعی نداریم. به نظرم چیزهای عجیب و غریب زیادی در آنجا رخ داد.

پاندس ادامه داد: من پس از این ماجرا با مورینیو صحبت کردم و به او گفتم که من در انتخاب بهترین مربی فوتبال جهان به تو رأی دادم اما نمی‌دانم چرا مسئولان فیفا رأی من را به نام فرد دیگری ثبت کردند. مورینیو از گفته‌های من بسیار ناراحت شد اما این اتفاقاتی است که نه من و نه مورینیو قادر به حل آن هستیم.

پائولو دوآرته - سرمربی تیم ملی گابن - نیز با حمایت از ژوزه مورینیو اعلام کرد: او قصد داشته است به مورینیو رأی دهد اما برگه‌های رای گیری او از قبل پر شده بود و او نمی توانست به ژوزه مورینیو رأی دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391