برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمویچ کارتون می شود!

جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۰۰ — ایسنا

زلاتان ابراهیمویچ قرار است شخصیت اول یک کتاب نقاشی متحرک و کاریکاتور شود که پنجشنبه هفته آینده وارد بازار خواهد شد.

زلاتان ابراهیموویچ

آرنود رمزی نویسنده و فیلیپ برکویچی کاریکاتوریست و طراح کتابی به شکل نقاشی متحرک و کاریکاتور با عنوان " پاریس لایق یک شیخ است " به بررسی و پشت پرده حضور مالکان قطری در این باشگاه پرداخته است که پنجشنبه هفته آینده وارد بازار خواهد شد.

ابراهیموویچ ۳۱ ساله شخصیت اصلی این کتاب است. وی در کنار ناصر الخلیفه مالک و لئوناردو مدیرفنی این تیم نیز در کنار زلاتان قرار دارند. در این کتاب همچنین حاتم بن عرفا و آرسن ونگر نیز به عنوان بازیکن و مربی حضور دارند.

فیلیپ برکویچی درباره جزئیات این کار گفت: کار این کتاب ۴ ماه تمام طول کشید. انجام کار طنز برای اسطوره‌ها و مسخره کردن آدم های بزرگ کار معمول و جا افتاده ای است و به این خاطر پاری سن ژرمن و زلاتان ابراهیموویچ انتخاب شدند.

قرار است دو کتاب دیگر درباره زلاتان ابراهیموویچ نیز به زوده روانه بازار شود که برکوویچی کار طراحی یکی از آنها را بر عهده دارد. یکی از این کتابها " نقل قول های غیرواقعی " و دیگری " در پوست زلاتان " نام دارد.

وی درباره شخصیت کارتونی زلاتان ابراهیموویچ گفت: زلاتان در این کتاب شخصیتی دارد که زودرنج و عصبی است و خیلی سریع درباره مسائل جزئی عصبی می شود. کلا ما با پاری سن ژرمن در این کتاب سوژه داشتیم. زلاتان را با بینی عقابی و چانه کشیده طراحی کردیم. در واقع ما کاریکاتور کسی را کشیدیم که خودش خیلی شبیه کاریکاتور است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391