برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مادرید میزبان ۱۵ هزارهوادار گالاتاسرای

چهارشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۶ — گل

پایتخت اسپانیا امروز در محاصره ۱۵ هزار هوادار ترکیه ای باشگاه گالاتاسرای است که برای تشویق تیشمان در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا خودشان را به مادرید رسانده اند.

این بازی امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود واز ساعات ابتدایی روز سه شنبه شهر مادرید مملو از هوادارانی است که پیراهن های قرمز و نارنجی گالاتاسرای را برتن دارند. اولین گروه از طرفداران گالاتاسرای روز یکشنبه وارد مادرید شدند واز آن روز تا حالا همچنان به تعداد آنها افزوده می شود. برخی از آنها حتی برای تماشای بازی اتلتیکومادرید و والنسای و عملکرد آردا توران مقابل حریف نیز به ورزشگاه بیسنته کالدرون رفته بودند و در طول این روزها، گشت و گذار در شهر مادرید را نیز فراموش نکرده اند.

پلاسا مایور که یکی از میدان های بزرگ و معروف شهر مادرید است در اختیار هواداران گالاتاسرای است و همه آنها با پیراهن های مشخصی که تیمشان دارد، یکدیگر را پیدا می کنند.

در طول دو روز اخیر ۳۳ پرواز از استانبول در فرودگاه باراخاس مادرید به زمین نشسته و هواداران گالاتاسرای نه تنها از ترکیه، بلکه از کشورهای دیگری از جمله سوئیس، فرانسه، آلماان و آمریکا خود را به مادرید رسانده اند. در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و در مصاف گالاتاسرای مقابل شالکه، تیم تریم از حمایت ۲۰ هزار هوادار در گلزن کرشن برخوردار بود و اکثریت این افراد حتی نتوانسته بودند تا بلیط ورود به استادیوم را تهیه کنند و از خیابان های اطراف به تشویق تیمشان می پرداختند.

بعید نیست که امشب و در بازی رئال- گالاتاسارای هم شاهد اتفاق مشابهی باشیم و در طول برگزاری این بازی در ورزشگاه برنابئو سراسر خیابانهای اطراف ورزشگاه در محاصره طرفداران قرمزو نارنجی پوش گالاتاسرای که بلیط ورود به ورزشگاه را به دست نیاورده اند باشد. هدف این هواداران تنها این است که بازیکنانشان بتوانند صدای ترانه های آنها را حتی از خارج از ورزشگاه نیز بشنوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391