برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کنسرت مدونا و خرابی چمن ورزشگاه گالاتاسرای

سه‌شنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — گل

روز دوشنبه مسئولان باشگاه گالاتاسرای خواستار این بودند که دیگر تمام صحبت‌ها در مورد زمین چمن این ورزشگاه به پایان برسد.

ظاهر این زمین چمن خوب است و فقط چند جای کوچک روی زمین دچار کچلی و کم پشتی است. خبرنگار روزنامه آ.س در همین راستا به دنبال باغبان باشگاه گالاتاسرای گشت تا در مورد جزئیات زمین چمن با او صحبت کند.

فیل شارپلس به آ.اس گفت: «مقصر این زمین، مدونا است. در ماه جولای او اینجا کنسرت داشت. سن این کنسرت یک سوم زمین چمن را به خود اختصاص داده بود. تجهیزات مختلفی هم برای حمل و نقل وسایل به زمین چمن به کار گرفته شد. می دانید چه شد؟ تجهیزات پایه ای زمین چمن حتی سیستم ابیاری زمین خراب شد و بعد از آن چه شد؟ زمستان خیلی سرد و مملو از باران از راه رسید ودراین بازه زمانی غیرممکن بود که بخواهیم چمن جدیدی در ورزشگاه بکاریم.»

فیل درادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که دوست صمیمی پاول بورگس، متخصص زمین چمن برنابئو است. او گفت:« من گهگاهی با بورگس صحبت می کنم. من مراقب زمین چمن تمرینات آرسنال هم بودم. بورگس برایم تعریف کرده که مشکل زمین چمن برنابئو،آفتاب و دستگاه نورافکن مستقر شده در ورزشگاه هستند. این مشکلات در مقابل مشکلات من هیچ چیزی نیستند. به سقف ورزشگاه نگاه کنید، در طول روز یک اشعه خورشید هم وارد ورزشگاه نمی شود. خود پاول در دیداری که در پرستون و در کالج میرسکو داشتیم، درجریان این مسائل قرار گرفت. هر دوی ما تابستان گذشته در آمریکا باهم دیدار کردیم.»

فیل درادامه به این نکته اشاره کرد که چمن های این ورزشگاه را از هلند و آلمان خریداری کرده و این کار در ژآنویه سال گذشته انجام شده:« خرید این چمن‌ها با هزینه حملش حدود ۱۵۰هزار یورو شد. ولی کنسرت مدونا همه این کارها را هدر داد. البته الان اوضاع زمین چمن کلی بهتر شده. من به شدت کار می کنم. باید هر هفته اطلاعات و اوضاع زمین را به سران یوفا اعلام کنم. آنها این اطلاعات را از تمام تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا می خواهند.چند هفته پیش ریسک بالایی درزمینه احتمال مصدوم شدن بازیکنان وجود داشت ولی الان می بینید که این طور نیست.»

او در ادامه با غرور تمام در مورد ۴ دستگاه نور مصنوعی که باشگاه گالاتاسرای اخیرا خریداری کرده (برای چمن) صحبت کرد ؛ دستگاهی که پاول در برنابئو آن را دارد و قیمتی در حدود ۱ میلیون یورو دارد. فیل ادامه داد:« ما ۴ دستگاه داریم. مشکل این است که استفاده از آنها در طول یک هفته در انگلیس هزینه ای ۵۰ هزار یورویی به همراه دارد ولی درترکیه فکر می کنم این هزینه کمتر باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391