برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاداش ۲۵ هزار یورویی برای حذف رئال از لیگ قهرمانان

چهارشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۳ — خبرآنلاین

مدیر گالاتاسرای سعی کرده که به بازیکنانش برای بازی با رئال انگیزه مضاعف مالی بدهد.

تیم رئال مادرید

اونال آیسل ، مدیر گالاتاسرای به بازیکنانش قول داده که در صورت حذف رئال مادرید نفری ۲۵ هزار یورو به آنها پاداش بدهد . آیسل می خواهد که با استفاده از یورو‌ها انگیزه مصاعفی را به تیمش تزریق کند. بازیکنان مسلما به اندازه کافی برای بازی با رئال انگیزه دارند اما این پاداش قابل توجه می تواند برایاشان انگیزه مضاعفی باشد تا بیشترین تلاش خود را داشته باشند .
آیسل در بازیهای مهم تیمش در لیگ ترکیه نیز چنین پاداش هایی را تعیین می‌کند . این در حالیست که خود یوفا نیز به هر تیم پاداش هایی جداگانه می دهد . تیمی که به مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ برسد توسط یوفا ۴.۹ میلیون یورو می گیرد . گالاتاسرای نیز می داند که چنین پولی نصیبش خواهد شد و مدیر گالاتاسرای می خواهد که پاداش یوفا را تقدیم بازیکنانش کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391