برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت رسمی مالاگا به یوفا- اعتراض شدید مالاگایی ها: به پلاتینی و یوفا شک داریم

پنجشنبه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — گل

بعد از باخت دردناک مالاگا دربازی سه شنبه شب مقابل بوروسیا دورتموند، خواکین بازیکن باتجربه مالاگاهم در پایان بازی با اعتراض به نحوه داوری بازی با دورتموند، ناامیدی اش را از نحوه حذف تیمش از گردونه رقابت‌ها ابراز کرد و گفت:

تیم مالاگا

« ما به پلاتینی وتمام کسانی که آنجا هستند، شک داریم؛ چون ما مالاگا هستیم و نه رئال مادرید. انجام چنین کاری با ما، به مراتب ساده تر از هر تیم دیگری است.»

این بازیکن اسپانیایی درادامه حمایتش را ازصحبت های سرمربی شیلیایی تیمش ابراز کرد و گفت:« ما چوب تازه کاری مان را می خوریم. سرمربی تیم حق دارد که می گوید که یک تیم محروم نمی تواند در فینال بازی کند.» او همچنین به این نکته اشاره کرد که بعد از تماشای صحنه آهسته لحظات حساس بازی خشمش به مراتب بیشتر شده:« ما صحنه آهسته گلها را دیدیم.دراین سطح از رقابت هانمی تواند چنین اتفاقهایی رخ دهد.ولی روشن است.ما مالاگا هستیم. با وجود تمام سختی هایی که برای رسیدن به اینجا کشیده ایم، نمی توانیم تصور کنیم که درسه دقیقه پایانی بازی چنین اتفاق هایی رخ داده.»

او درنهایت به این نکته اشاره کرده که شایستگی تیمش چنین پایان ظالمانه ای در لیگ قهرمانان اروپا نبوده:« ما رقابت می کردیم و می جنگیدیم و بدین ترتیب هیچ کسی نمی توانست ماراشکست دهد.ما این را درتمام بازیهایمان نشان داده ایم ولی فوتبال و داور در بازی سه شنبه شب با مالاگا خیلی سنگدلانه رفتار کرد.»

مارتین دمیچلیس هم یکی دیگر ازبازیکنان مالاگا بود که اعتراضش رانسبت به نحوه قضاوت داور این بازی ابراز کرد. او درصحبت هایی که درروزنامه آ.اس منتشر شد به خبرنگاران گفت:«ما ناامید شده ایم. راه های زیادی برای باخت در این ورزش وجود دارد؛ ولی وقتی این طور می بازی، خیلی بیشتر دردت می آید. من مطمئنم که دو آفساید حریف گرفته نشد. اصلا عملکرد داور چهارم را درک نمی کنم. اگر او هیچ وقت جسارت تغییر دادن تصمیم داور را ندارد، اصلا چرا او را به کار می گیرند؟هیچ شکی وجود نداشت. من تصاویر را دیدم و دقیقا همان چیزی که فکر می کردم برایم مسجل شد.باید به مردانگی تیم ما اعتراف کرد. کار ما را تمام شده می دانستند ولی ما می دانستیم که می توانیم خوب کار کنیم ودرآلمان به گل برسیم.ولی این طور شد. تا زمانی که سوت پایانی بازی به صدا درنیامده، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. نمی دانم که آیا مسائل دیگری هم بود یا نه ولی من می گویم که بعد از این طور حذف شدن، سکوت کردن واقعا سخت است. دردناک است ولی بهتر است که بیشتر از این چیزی نگوئیم.»

دراین میان،بیسنته کاسادو، مدیر داخلی باشگاه مالاگا سه شنبه شب در فرودگاه مونسترو قبل از بازگشت کاروان مالاگا به اسپانیا به خبرنگاران اعلام کرد که این باشگاه رسما نسبت به این داوری به یوفا شکایت خواهد کرد و گفت: «ما واقعا عصبانی هستیم. چون شاهد یک ناعادلاتی دیگر بودیم. بعد از دیدن این مسائل در دفاتر کاری، حالا در زمین هم شاهد چنین رفتارهایی هستیم. ما شکایتی رسمی نسبت به داوری به یوفا ارائه خواهیم کرد. حیف شد که داور در بازی ای دراین مرحله از لیگ قهرمانان اروپا در سطح شایستگی بازیکنان و هواداران نبود؛ چه برای دورتموند و چه برای مالاگا. شکایت ما علیه یوفا نخواهد بود؛ بلکه علیه داوری است که در سطحی که سران دو باشگاه توقعش را داشتند نبوده. ما میخواهیم که داور منتخب در سطح دو باشگاه باشد.لیگ قهرمانان اروپا تورنمنت الیتی است.در بازی سه شنبه شب مالاگا نباخت، بلکه فوتبال باخت. چه دورتموندی‌ها و چه مالاگایی‌ها نمی خواستند بازی این طور به پایان برسد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391