برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روماریو: پله یکی از کسانی است که بیشترین گندها را به فوتبال برزیل زده!

سه‌شنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۳ — گل

این اولین باری نیست که روماریو و پله در رسانه های ارتباطی همدیگر را به باد انتقاد می گیرند و به هم می تازند.

روماریو دی سوزا فاریجا

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، روماریو در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی برزیل و در برنامه «پنیکو نا باند» ، توصیه های پله به لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی برزیل را به باد انتقاد گرفته . این درحالی است که پله اخیرا به اسکولاری توصیه کرده بودتا از بازیکنان تیم کورینتیانس به عنوان پایه و اساس سلسائو استفاده کند و روماریو در واکنش به این صحبتها گفت:«اگر افراد به حرف های او اهمیت می دهند، فقط به این خاطر است که پله است. کورینتیانس پایه و اساس تیم ملی برزیل باشد؟ ببخشید ولی موافق نیستم. من یک بار این را گفته بودم و حالا تکرار می کنم.سکوت خودش نوعی شعر است. پله یک بار دیگر شروع به گفتن اراجیف کرد. شاید او یکی از افرادی است که بیشترین گندها را به فوتبال برزیل زده. شاید بهتر باشد که دهنش را ببندند و وقتی دهانش را باز می کند، حرفهای متناسب تر و مرتبط تری بزند.»

این درحالی است که همه از رقابت و کل کل موجود میان پله و روماریو که دو نفر از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال برزیل هستند اطلاع دارند. روماریو در حال حاضر نماینده مجلس برزیل است. او در پاسخ به سوالی در موردآینده خوسه ماریا مارین، رئیس کنفدراسیون فوتبال برزیل که به فساد متهم شده گفت:« این برای فوتبال خیلی بد است. او همیشه فکر می‌کند که من یک سیاستمدار بی خاصیت هستم ولی خودم فکر می کنم که در مسیر خیلی خوبی حرکت می کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391