برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حساسیت همسر رونالدو به پیراهن مسی

سه‌شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۲ — ایسنا

نمایش پیراهن لیونل مسی از سوی یک خبرنگار روس خشم و عصبانیت همسر کریستیانو رونالدو را به دنبال داشت.

کریستیانو رونالدو

شبکه "روسیه ۱" مصاحبه جالبی را با "ارینا شایک"، همسر رونالدو انجام داد. از نکات قابل توجه این مصاحبه عصبانیت شایک پس از آورده شدن نام لیونل مسی از سوی یکی از خبرنگاران بود. در حالی که همسر رونالدو با رسانه‌های روسی در نشستی خبری شرکت کرده بود، یکی از خبرنگاران پیراهن مسی را در برابر دیدگان او قرار داد که این باعث ناراحتی و ابراز تنفر همسر CR۷ شد.

شایک، مدل روسی که چند سالی است با ستاره رئال‌مادرید زندگی می‌کند، با دیدن پیراهن مسی از کوره در رفت و این گونه جواب خبرنگار را داد: "برو و خودت را دست بینداز!"

خبرنگار روس در حالی پیراهن مسی را به ارینا شایک نشان داد که در دست دیگرش یک قیچی هم وجود داشت. ارینا شایک که از حرکت این خبرنگار عصبانی شده بود، می‌خواست با قیچی موهای سر او را بزند.

خبرنگار یاد شده در توجیه کار خود گفت که از طرفداران رئال‌مادرید و کریستیانو رونالدو است اما این باعث آرامش همسر CR۷ نشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391