برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رورا: تیتو رئیس ماست و در بازی امشب حضور خواهد داشت

سه‌شنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — گل

سرمربی موقت باشگاه بارسلونا درصحبت هایی به این نکته اشاره کرد که باید از آنچه دربازی رفت مقابل میلان اتفاق افتاد جلوگیری کرد

یوردی رورا

جوردی رورا سرمربی موقت باشگاه بارسلونا که در غیاب تیتو ویلانووا، هدایت تیم کاتالان را در دست داشت، حالا در کنفرانس خبری تیمش قبل از مصاف با پاری سن ژرمن در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به این نکته اشاره کرده که تیتو نه تنها همراه با تیم کاتالان به پاریس سفر کرده، بلکه در بازی امشب روی نیمکت مربیگری هم خواهد نشست.

رورا در مورد حضور تیتو دراردوی بارسا گفت:«تیتو رئیس ماست وبازگشتش واقعا مهم است. خیلی مهم است که اوبعد از پشت سرگذاشتن شرایطی به آن سختی با حالی عادی و طبیعی به جمع ما بازگشته. ازنظر فردی واز نظر خودم باید بگویم که همه ما واقعا خوشحال هستیم. تیتو فرد بسیار محبوبی در اردوی تیم ودرمیان تمام اعضای باشگاه است.»

او به علاوه به این نکته اشاره کردکه بازی رفت مقابل میلان دردوررفت مرحله یک هشتم پایانی پیغام روشنی برای همه آبی اناری‌ها داشت:« بازی رفت مقابل میلان به ما نشان داد که چه اتفاق هایی نباید رخ دهد واز چه چیزهایی باید اجتناب کنیم. ما درآن بازی نه خوب کار کردیم و نه به نتیجه خوبی رسیدیم. می دانیم که در بازی سه شنبه هم سختی کار در اوج خواهد بود ونمی توانیم به خودمان اجازه دهیم که در شرایط ایده آل نباشیم. بعدازاین باید ببینیم که چه می شود؛فوتبال همین است و حریف می تواند تورا شکست دهد.البته می دانیم که اگر خوب کار کنیم، شانس زیادی برای صعود داریم ولی کار واقعا سخت است. ما دربازی با میلان هم می دانستیم که سناریوی بزرگی پیش روی ماست وحریفی سرسخت را درمقابل داریم.الان هم این را می دانیم.پی اس جی باحضور ایبرا، لاوتزی و پاستوره یکی ازبهترین تیم های اروپاست . هرکسی که فکر می‌کند بازی آسانی پیش روست، اشتباه می کند.»

رورا در مورد زلاتان گفت:« ما سبرنامه ریزی مان را تغییر نمی دهیم. آنها شایداین کار را بکنند. درمورد زلاتان هم باید بگویم که ما به خوبی او را می شناسیم. زلاتان بازیکن بزرگی است.به همین خاطر باید بدانیم که چطور باید دفاع کنیم. پاری سن ژرمن نقاط قوت متعددی دارد و یکی از نقاط قوت آنها این است که بازیکنان قدبلند و فیزیکی ای دارد. ولی ما سبک تدافعی مان را تغییر نمی دهیم. یکی دیگر از نقاط قوت آنها ضد حملاتشان است.ولی ما به این عادت کرده ایم؛ تقریبا تمام تیم‌ها مقابل ما این طور کار می کنند.درانتظار یک لغزش می مانند و یک ضد حمله راترتیب می دهند. آنها قابلیت های بیشتری دارند ولی ما نیازی نیست که فقط به کنترل حرکات آنها بپردازیم.»

او درموردتجربه بارسا گفت:« تجربه حد ودرجه ای دارد ولی تمام بازیکنان تراز اول که دربازیهای مهم بازی کرده اند ودرتیم های ملی بوده اند، باتجربه بوده اند وتجربه بالاتر تیم ما در حضور درمراحل نهایی اروپایی فاکتور تعیین کننده ای نخواهد بود.»

او درمورد احتمال حضور جوردی البا و چابی درترکیب اصلی تیم گفت:« این دو بازیکن مصدومیتهایی داشتندوبا تیم به ویگو سفرنکردند ولی با تمرینات خاصی که انجام دادند و باتوجه به اوضاعشان درطول روز سه شنبه ممکن است درترکیب اصلی هم قرار بگیرند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391