برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکولاری هنوز به دنبال ترکیب نهایی بازیکنان تیم ملی فوتبال بزریل است

دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۵۸ — واحد مرکزی خبر

فیلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل اعلام کرد دیدار دوستانه روز دوشنبه تیم ملی فوتبال برزیل با تیم ملی فوتبال روسیه قسمت مهم بازیهای تدارکاتی وی برای حضور در مسابقات جام جهانی سال دو هزار و چهارده است چون وی هنوز قویترین بازیکنان خود را نشناخته است .

لوییز فیلیپه اسکولاری

در پی شکست دو بر یک تیم ملی فوتبال برزیل از تیم ملی انگلیس و تساوی دو بر دو این تیم مقابل ایتالیا فیلیپه اسکولاری در دومین حضورش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل هنوز به نخستین پیروزی خود دست نیافته است.
اسکولاری که در کارنامه خود سابقه مربیگری در تیم چلسی را نیز دارد تایید کرده است که راه زیادی را برای شناختن بازیکنان اصلی تیم ملی فوتبال برزیل برای حضور در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها که قرار است در سال جاری برگزار شود و مهمتر از آن مسابقات جام جهانی سال دو هزار و چهارده که سال آینده به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد در پیش دارد.
بازی مقابل تیم ملی فوتبال روسیه با مربیگری فابیو کاپلو در استمپفورد بریج برای اسکولاری یک دیدار تدارکاتی ارزشمند خواهد بود.
اسکولاری روز یکشنبه گفت:« ما در دیدارهای دوستانه به دنبال در کنار هم قرار گرفتن در یک گروه و تنظیم سیستم بازی با شیوه بازی خودمان هستیم.»
وی گفت:« من تنها در دو مسابقه کنار این بازیکنان بودم. من خوشحالم که اندک اندک در حال پیشرفت هستیم و بر این باورم شاید تا چهار ماه آینده وقتی در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها حضور پیدا کنیم بیش از شصت درصد بازیکنان اصلی تیم ملی برای حضور در جام جهانی را شناخته باشم.»
اسکولاری گفت:« پس از دو مسابقه اخیر در حال حاضر چیز زیادی نمی‌توانم بگویم چون ما هنوز سعی داریم همه چیز را سازماندهی کنیم.» وی گفت:«‌ برای بازی مقابل روسیه من باید بازیکنانی را که فکر می کنم باید در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها حضور داشته باشند انتخاب کنم.»
اسکولاری گفت:« من تیم ملی فوتبال روسیه را خوب می شناسم چون شش تن از بازیکنان این تیم با من در تیم زنیت حضور داشتند.»
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، اسکولاری گفت:« همیشه بازی در تیم ملی ، پوشیدن پیراهن تیم ملی و همراهی با تیم ملی برای بازیکنان و خود من افتخار بزرگی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391